Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik hangoztatják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik hangoztatják, hogy minél tovább várakoztatják párjukat az első szexel, az annál jobban fogja becsülni őket, tényleg elhiszik ezt a butaságot?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
El, mert ostobák. Nem azt mondom, hogy feküdjenek le az első randin nyilván, de nem is értem, miért kéne hónapokat várnia a szexig két felnőtt, tapasztalt embernek. Ha valaki szűz, az nyilván más.
2015. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Osztom #1 véleményét. Ez ostoba színjáték, felesleges. Általában az ilyen nőről lerí, hogy csak fél, nehogy lecsússzon a szememben, de pont ezzel csúszik le a szememben, mert imázst akar építeni felém ahelyett, hogy elismerné, hogy akarja...


24/F

2015. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Én inkább idősebbektől hallom ezt (nagyszüleim, szüleim korosztályától, 50 fölött). :-)


Valahol egy egészséges arany középutat kell találni. Az első randi korai, ott még puhatolózás megy, mennyire van meg az összhang, akkor jellemző inkább a hosszas várakoztatás, ha valaki szűz, és akkor érthető is (nekem majdnem egy év volt, de addig is volt más is, az első partnerem ilyen szempontból tökéletes tanító volt, még ha nem is maradtunk együtt sokáig, így is azt tudom mondani, hogy nem bántam meg), de ha már nem kezdők és megvan az összhang, a vágy, és alkalom meg hely is, akkor azért olyan sokat nem feltétlenül jó várakozni, nyilván a védekezést tisztázni kell időben.


Még esetleg olyanoknál tudom elképzelni, akik nagyon komolyan veszik a vallást, két ilyen unokatesómról tudok biztosan, akik vártak nászéjszakáig, és ebből nem engedtek. Remélem, szerencsésen választottak. :-)

2015. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez így ebben a formában hülyeség. De az sem mindegy, milyen időintervallumról beszélünk. Mert ha vki mondjuk arra érti, hogy nem az első randin teszi szét a lábát, csak ezt hülyén fogalmazta meg, na, abban van vmi azért.
2015. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen efféle színjáték hülyeség és kerülendő. Ha késlelteti is valaki az első szexet, az azért legyen, mert a kapcsolat még nem elég érett rá, de ne azért, hogy "jobban becsüljék" őket.
2015. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy rosszul bánjon a pasival, akkor nem lesz gond.
2015. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!