Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti egy szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti egy szórakozóhelyen hogy szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem megvárjátok amíg odamegy a fiú hozzátok vagy ti mentek oda?
2015. aug. 31. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
tudom, hogy a kisebbség tagja vagyok de én a szórakozóhelyre szórakozni és leginkább táncolni megyek jó társasággal, nem pedig pasizni...
2015. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább megvárom. :)
2015. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az kezdeményezésnek számít, ha elkezdem nézni a srácot és mókás arcot vágok, addig amíg oda nem jön hozzám? :D

Még egyszer sem vált be ez a taktika, mert miután odajönnek azt kérdezik meg először, hogy minden rendben van e velem, vagy elfordulnak és elmennek. :×

2015. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha neked esik egy lány, az nem véletlen volt.
2015. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én szórakozóhelyen nem ismerkedem. Van olyan előítéletem, amiről sajnos nem tudok lemondani, miszerint aki szórakozóhelyen próbálkozik, az csak a legritkább esetekben keres tartós kapcsolatot :D


De ha ismerkednék is, akkor maximálisan a hangulatomtól függne a dolog. Ha meglátok valakit, aki messziről úgy tűnik, mintha szimpatikus lenne, feltételezem odamennék hozzá, de azért egy olyan tömegben, ami szórakozóhelyeken szokott lenni, ne várd, hogy a lány észrevegyen magától, segíts rá egy kicsit.

2015. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5ös akkor te hol ismerkedsz? A társkeresőn egy sem ír vissza, az utcán menekül, a bulikból kinőttem vagy engem nem hívnak, akkor hol lehet ismerkedni?
2015. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok: én nem szoktam kifejezetten ismerkedési szándékkal menni sehova. Az ember akármerre jár, mindig találkozik új arcokkal, ha velük netalán sikerül szóba is elegyedni, akkor már valahogy magától történik minden. Legalábbis, nálam ez szokott lenni. Eddig ha úgy mentem mondjuk házibuliba tizenévesként, hogy na, most jól bepasizok, hát tudod, hogy mennyi sikerrel jártam. Bezzeg mikor csak naivan elmentem egy kollégiumi rendezvényre huszonévesen, hogy végülis, jó társaság, mindenkit ismerek, jó buli lesz, akkor pont, hogy volt ott új ember, és mit ad isten, azóta már a vőlegényem.
2015. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7es. Ilyen rendezvényekre nem járok és nem hívnak. Én írtam a 6-ost. Én sehol nem találok olyan arcot aki beszélgetni akar. Még az életemben nem volt ilyen.
2015. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8: én csak azt írtam, hogy én személy szerint hol ismerkedem és hogy csinálom, amire rákérdeztél. Nem örök érvényű tanácsot adtam, vagy nem egy mindenkor, mindenkinél működő trükköt osztottam meg, mint a mindentudó ügyeske.


Ha engem kérdezel, én egy csoportos hobbit kezdenék el a helyedben. Nem feltétlenül táncot, a könyvklubb, valami sport, bármi olyan dolog, ami őszintén érdekel, szóba jöhet. Nem árt tökösnek lenni, hogy ne csak árnyékban ülj, miközben mások tök jól szórakoznak, és akkor egyrészt társaságod is lesz, másrészt meg talán lesz valaki, akivel szóba tudsz állni, és tetszik is.

2015. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szórakozóhelyeken a legtöbb lány hogy ismerkedik?

alfahím vagy pénzeszsák ez a kettő jöhet szóba náluk.

Van az a típusú nő, aki odaáll a pulthoz és aki a legtöbb pénzt villantja máris megy rá (aranyásó). A másik típus, aki dugni akar, nos ők az alfahímekre mozdulnak rá. (r. banc)

A harmadik típus meg a normális csak alkalmanként jár ilyen helyekre BULIZNI

2015. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!