Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az általános vélemény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az általános vélemény a művész lányokról?

Figyelt kérdés
Akik ilyesmit tanulnak, ez a hobbijuk, életük középpontja és nem feltétlenül néznek ki úgy, amit általában szépnek definiálnak.

#művész lányok
2015. aug. 31. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Az egyik ismerösöm müvésznöknek nevezi a fizetös lányokat. A müvészlányok .......?
2015. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első sorban képzőművészettel és/vagy irodalommal foglalkozó, ezzel kapcsolatban álló lányokra gondolok...
2015. aug. 31. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
A legtöbbjük a mekiben/gyárban végzi vagy a szülein marad, a maradék kevésből rajz/magyar tanár lesz, páran meg sikeresebbek lesznek.
2015. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Az, hogy túl buták ahhoz, hogy normális egyetemi szakra menjenek de dolgozni meg lusták.
2015. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez eddig mind nagyon aranyos amúgy.
2015. aug. 31. 17:59
 6/10 opened paradise ***** válasza:
6%

Nem?

Amikor elmentem az Andrássy környékén lévő művészeti előtt,majd kiestem a kocsiból,szóval ezt nem mondanám :D

Mondjuk nekem a színes hajak miatt volt ez,de egyébként is szépek voltak.

2015. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Én dramaturgnak tanulok, illetve már van egy szintén színházzal kapcsolatos szakmám, most azzal fogok elmenni dolgozni suli mellett. Nem mondanám magam művésznek, bár mások annak tartanak, ráadásul irodalommal foglalkozom javarészt, ahogy mondtad is. Nem nyomulok a mekiben, nem minimálbéren tengődöm, és igazából ugyanazt gondolják rólam a pasik, mint bárki másról. :) Remélem, nem döntöttem meg minden sztereotípiát haha.
2015. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és butának sem érzem magam. Vagy attól az lennék, hogy a színház érdekel, nem pedig a jog vagy az orvoslás, esetleg közgáz?
2015. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan kedves válaszolók, miért vagytok többségében így és ennyire durván előítéletesek?


Az ilyen nők, ha nem is klasszikus szépségideált testesítik, legtöbbször van mondanivalójuk, és bizony ha már idősebbek az emberek, akkor nem lehet arra alapozni, hogy minden mindegy, csak jól nézzen ki.


Az ilyen hölgyek is tudnak értéket teremteni, ha okosak, márpedig akinek több mondanivalója van annál, hogy lefest egy sokszöget és egy csíkot, és akkor az a nagy művészet, azok azért rendben szoktak lenni.

2015. szept. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nyitott fiú ***** válasza:
Érzékenyek, kreatívak, nyitottak alapvetően jó
2015. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!