Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz olyan, hogy bevallják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan, hogy bevallják a férfiak, hogy ők sem valami tisztalelkűek, akiknek csak a kedves belső számít a nőknél?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hajtogatják itt, hogy a nők így meg úgy felszínesek, meg hogy csak a leghelyesebb, legizmosabb férfiak kellenek nekik, míg nekik csak egy átlagos, rendes barátnő kellene. És azzal mi van, mikor egy lánynak látatlanban azt tanácsolják, hogy fogyjon le, mert kövéren kevesebb esélye van? És azzal, mikor szinte elhordják hazugnak a nőket, amiért sminkelnek, viszont smink nélkül meg mindenkit csúnyának látnak?
2015. szept. 1. 00:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
51%
#20: Jajj dehogy lesz... Jöttök itt mindig azzal, hogy mutass kivételt. Tessék ÉN az vagyok és mily meglepő számtalan ilyen barátnőm van, akik se nem felszínesek, se nem anyagiasok, de hiába ír ide bárki is, úgyis hazugnak tituláljátok, mert nem azt mondja, amit ti fújtok itt 0-24-ben. És lehet meglepő, de a való életben is létezek, csakúgy mint a barátnőim, de nehogy már nekem kelljen kivételeket mutatnom a való életben, hogy te/ti elhiggyétek, hogy ez igaz. Ennyi erővel ti is mutassátok meg nekem a való életben hol vannak azok a húú de normális, rendes, törődő srácok és hol van az ÖSSZES nő, akik kivétel nélkül gazdag, izmos macsókkal mászkálnak. Hajrá.. Oda-vissza működik a dolog ám.
2015. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

21-es.

De én beleegyezek,rendben van.Gyere találkozzunk,ismerkedjünk meg egymással élőben,és mutatok neked bármennyit.És változtatható a véleményem teljesen,csak mivel nem találkoztam még olyannal,ezért nehéz benne hinni tudod.

A való élet azért lényeges,mert írni és állítani valamit bármikor lehet,de a valóság sosem hazudik erről,amit a két szemeddel,füleddel tapasztalsz.

Szóval én benne vagyok bármikor.Mindig vártam aki megmutatja majd tényleg,hogy létezik kivétel is,érdekes amikor felhoztam azt,hogy akkor na a való életben,akkor érdekes módon már egyik sem akarta.Tudom,hogy miért. :)

24/F

2015. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
54%

Fölösleges ilyenekkel vitatkozni, buták, és korlátoltak. Ha pl leírod, hogy van ismerősöd, aki alacsony/csóró/vékony/ronda, mégis van barátnője, akkor hihetetlen agresszívan neked ESNEK, hogy hazudsz, ferdítesz blablabla. Ha mutatsz képet, a ronda srácra kijelentik, hogy "hát ő nem is ronda, csak átlagos".

Még egyszer írom, sajnos igazad van. Magamon veszem észre, hogy amikor csak úgy futtatom a szemem a nőkön metrón pl., akkor sokkal hamarabb megakad a kétméter vakolatos csőrucis csajon, mint egy átlagos, amúgy szép arcú lányon. Sajnos.

2015. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Költőnő? ***** válasza:

24 f

Miért kellene például egy olyan kedves, nem anyagias lánynak VELED találkoznia, ha mondjuk pl ő párkapcsolatban van? Csak azért, h TE pl elhidd?! Mégis ki vagy TE, h neked itt bkinek bizonyítania kelljen bmit?!

Ez is tipikusan olyan hozzáállás, h én még csak foltos tehenet láttam, tehát nincs másmilyen tehén, csak foltos.

Eszedbe nem jut neked és a cimboráidnak sem elgondolkozni azon h "ba**a meg, nem láttam még az összes tehenet, mi van ha tényleg van foltos is?"

Csak ugyebár eddig a korlátolt gondolkodás képtelen kiterjedni.

Marhára unalmas már.

2015. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
22-es! Hogy fog kiderülni, hogy ő nem anyagias, és nem felszínes? Ha pl lefekszik veled, vagy ha hozzád megy? Vagy hogy képzeled el?
2015. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

24, 25-ös köszi, számból vettétek ki a szót.

Még én menjek vele találkozni, hogy végre elhiggye, hogy nem minden nő anyagias és felszínes. Hát hol érdekel engem most már komolyan, hogy te elhiszed-e vagy sem. Nem azon fog múlni eme mondatnak a valóságtartalma, hogy te elhiszed-e vagy sem. Ez így van, az már csak neked rossz, ha ennyire korlátolt vagy és nem bírsz tovább látni az orrodnál.

Mellesleg hogy gondolod a találkát, mivel egy találkából aztán valóban ki is derül, hogy ki milyen.. Ne vicceljünk már.

2015. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj, leírom mi fog következni: "Jó tudtam, ám, hogy csak kamuzol és Te is ugyanolyan felszínes vagy, ha nem lennél az találkoznál velem blablabla"
2015. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős, itt ha nem azt írod, amit ők, vagy amit ők látni akarnak, akkor szarszeméthazugliba vagy... Megszoktam. :D

Mellesleg párkapcsolatom az nincs, viszont alakulófélben van egy sráccal, DE ha nem lenne senki a képben SEM találkoznék innen egyik siránkozóval sem, mert már a gondolata is taszít annak, hogy valaki ilyen negatív és megkeseredett.. Bőven elég itt olvasni ezt minden egyes kérdésnél, isten ments hogy találkozzak is bármelyikkel.

2015. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
54%
Hopp, mindjárt jön a "persze megint hazudsz, nem is a negativitásommal van bajod, csak a külsőm miatt nem akarsz találkozni velem blablabla"
2015. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nevetségesek vagytok,innentől ismét bebizonyítottátok hogy felesleges beszélgetni is erről veletek.Hogy miért? Mert fogalmatok sincsen az érzésről,amikor egész életedben az ellenkező nemtől csak a sz*rt kapod az arcodba úgy,hogy te semmi rosszat nem tettél velük,sőt kedves és tisztelettudó voltál velük,és azért nem állnak még csak szóba sem veled,mert nem helyesnek és izmosnak születtél...

A többi meg elutasít,megaláz,kinevet.

Egyszer tudnátok csak meg milyen érzés,de fogalmatok sincsen róla,ez a gond.

És én több mint 8 évet tettem bele,mikor kezdeményeztem,változtattam magamon sok mindenben,folyamatosan próbálgattam dolgokat,eljártam haverokkal sok helyre,rendeztünk saját bulikat is,minden volt.

És 0 lett az eredménye az egésznek...

24/F

2015. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!