Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz olyan, hogy bevallják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan, hogy bevallják a férfiak, hogy ők sem valami tisztalelkűek, akiknek csak a kedves belső számít a nőknél?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hajtogatják itt, hogy a nők így meg úgy felszínesek, meg hogy csak a leghelyesebb, legizmosabb férfiak kellenek nekik, míg nekik csak egy átlagos, rendes barátnő kellene. És azzal mi van, mikor egy lánynak látatlanban azt tanácsolják, hogy fogyjon le, mert kövéren kevesebb esélye van? És azzal, mikor szinte elhordják hazugnak a nőket, amiért sminkelnek, viszont smink nélkül meg mindenkit csúnyának látnak?
2015. szept. 1. 00:33
1 2 3 4
 31/35 Költőnő? ***** válasza:
77%

mi vagyunk nevetségesek? Te tudod h nekem személy szerint hány visszautasításban részem? Ha elmondom, h sokban, akkor persze erre is van kész válasz: mert a rendes fiúkat észre sem vettem, ugye? Csak segítek; volt köztük jó fiú, aki meg a menő lányra volt rákattanva. Mégse olvasol soha itt picsogni. Hogy miért? Mert én veled ellentétben tényleg megváltoztam és jöttek a sikerek.

Én vagyok nevetséges? Mit tudsz te rólam v itt bkiről?

Honnan tudod, h kinek milyen fájdalmai, esetleges tragédiái voltak?

Mikor ismeritek már be h kényelmesebb a másikra mutogatni?

2015. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Vicc az, hogy pontosan tudom miről beszélsz. De biztos hazudok.
2015. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
34%

Egyetértek Költőnővel.

Mi vagyunk a nevetségesek.. Ja, mert ti nem vagytok azok a 0-24-es rinyátokkal, ugye? Itt szidjátok egész nap a nőket, ahelyett hogy kimozdulnátok és néha járnátok esetleg emberek közé is! Akkor talán, esetleg, ne adjisten ráeszmélnétek, hogy koránt sem úgy vannak a dolgok, mint ahogy ti azt itt lefestitek.

Rengeteg átlagos pár van az utcákon, sok olyan is van, ahol szép lányt látni, kevésbé helyes sráccal vagy épp fordítva. A saját baráti társaságomban is 2 perc alatt rengeteg olyan párt tudnék megmutatni, ahol a csávó nem az általatok leírt "helyes, izmos, bunkó". Erre mi a magyarázatotok??! Mert gondolom erre is van valami nagyon f*@sza érvetek, mint úgy általában mindenre..


Kérdezem én: honnan a jó fenéből tudod te, hogy itt kit hány csalódást ért?? Kit aláztak meg élete során, kit utasítottak vissza, kit vertek át?? Kinek hány kapcsolata volt? Vagy még jobb: Honnan tudod, hogy speciel VELEM ez hányszor történt meg? Megsúgom: sehonnan. Hasra ütsz és meg akarod magyarázni, hogy minden nő szemét és csak ti szegény, ártatlan pasik csalódtok. A nők meg soha. Aha, persze..

2015. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: nem egyszer volt már részem olyanban, hogy az átlagos, normális, kedves, aranyos (csak a szokásos..) srác loholt az igen csak szép és jó testű csajok után. Tehát hagyjuk ezt a dumát, hogy az átlagos srácok a velük egy szinten lévő lányoknál próbálkoztak, mert ez sem teljesen igaz. Sok srác csorgatja a nyálát a bombanőkre, aztán felháborodnak és lehordják mindenféle felszínes libának a csajt, ha az elhajtja őket..
2015. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Bevallom nekem igenis számít a külső a belső személyiségek mellett. Számít az, hogy szép legyen az arca a szeme, a szája, alkatra ne legyen túl vékony és kövér, szeretem, ha lehet fogni valamit rajta. Erre némely ismerősömtől megkaptam azt, hogy túl válogatós vagyok magasra tettem a mércét meg jajj te csak fullos nőket nézel mikor ez nem is igaz. :D Tehát már az is baj, ha kimondom ezeket. :D

Az itteniek csak megmeseredettségükből írják ezeket, volt egy pár csalodásuk és azt hiszik, hogy nem lehet külsőre igényük, pedig lehet csak férfiasabban kéne viselkedniük és nem itt picsogni, mintha valami áldozatok lennének. Amúgy szerintem ők se jönnének össze egy nem vonzó lánnyal, ha mégis akkor nem lesz hosszú kapcsolat.

Amúgymeg a szépség relatív nem lehet mindenkit bekategorizálni, hogy ki szép ki átlagos ki csúnya.

2015. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!