Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban hogyan növelhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban hogyan növelhető a női önbizalom?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk a férjemmel, alapjában véve semmi probléma közöttünk. Mégis borzalmasan féltékeny vagyok. Erről ő nem tud, mivel saját magam is tudom, hogy nincs okom rá, így csak belülről őrölöm magam, neki nem mondom. De hiába tudom ezt hogy nincs rá okom, és bíznom kell benne, mégsem tudom az érzéseimet befolyásolni. Legutóbb is elment a kollégáival egy kis "csapatépítésre", én mosolyogva mondtam neki, hogy menjen nyugodtan, érezze jól magát, miközben belülről csak azok a gondolatok forogtak, hogy mi van ha találkozik valakivel, mi van ha nem vagyok neki elég, sajnos tipikus leépítő gondolatok.


Mégis mivel tudnám ezt befolyásolni, a saját önbizalmam növelni, hogy elhiggyem én is elég jó vagyok neki?

Próbáltam vele (a férjemmel) beszélgetni régebben erről, hátha ő tud rajtam "emelni", segített is mikor megbeszéltük, de pár hónap múlva kezdődött elölről az egész, így már inkább kihagyom belőle, hogy ne tűnjek féltékeny hárpiának.


Mi lehet az oka ennek a nagyfokú 9nbizalomhiánynak? Miért nem vagyok képes elhinni, hogy van valaki aki tényleg szeret?


2015. szept. 1. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki meg akarja csalni a másikat, akkor meg is fogja tenni. Ha nem akarja, akkor nem fogja.

A féltékenységgel magadat őrlöd, előbb-utóbb beteg leszel, mert az ilyen elfojtott tartalmak valamilyen betegség formájában köszönnek vissza.

Téged vett feleségül. Hozzád megy haza. Mi kell még? Szeresd, imádd, kényeztesd és bízz meg benne. Legyél a társa, a barátja és a szeretője. Egy jó kapcsolat építi az ember önbizalmát. Egy jó kapcsolatban két ember tud egymásból építkezni.

Ha ő elmegy csapatépítésre, akkor csinálj csajos estét. Te sem hapsizni fogsz, így talán könnyebb elfogadni, ha a másik külön megy szórakozni. Ha önbizalom hiányban szenvedsz, akkor este vegyél fel egy szexi fehérneműt és szeretkezz egy óriásit a férjeddel. Az majd termel egy kis boldogsághormont.

Ne parázz, ne pazarold az energiádat. Szeress és hagyd, hogy szeressenek!

2015. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert nem szereted magad eléggé. Nem látod magad elég jónak. Az okot kellene megtalálnod, amiért ez van, hogy azon tudj dolgozni.

Például nekem tavasszal volt két kiló súlyfeleslegem és totál lement az önbizalmam, még a libidóm is. Azóta egészségesebb étkezéssel simán leadtam, és újra jó érzés a tükörbe néznem, ami minden más téren kihat. :)

2015. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!