Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van olyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan egy házasságban hogy túlzott önbizalom?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszélgettem aki elmesélte hogy együtt utazott a férjemmel a buszon és látta hogy egy kamasz egész úton bámulta.Ez különösebben nem zaklatott fel és csak annyit mondtam hogy egészségére.Ebből alakult ki egy kissebb nézeteltérés.

Szerinte túl magabiztos vagyok és ez nem jó.

Igaz nem vagyok féltékeny és tudom hogy a férjem csak az enyém,szeret és nem kell neki más nő.Nem ellenőrizgetem és nem zavar ha az utcán sétálva észreveszem hogy valaki rápillant,vagy ő rápillant valakire(sosem bámul)Biztosnak érzem a házasságom,ez normális nem?


2013. máj. 30. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, én is így vagyok ezzel.
2013. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális...



Ez annak nem normális, aki már nagyn égette meg magát, azon pedig nem tudott túllépni....


Nem hiszem, hogy engem zavarna, ha megtudnám, hogy egy 16 eves bámulta a férjemet, hiszen nem a férjem bámulta őt, meg mit akarna egy gyerektől? Sosem értettema fiatal pipis plusz idősebb pasi sztorikat, mert azon kívül, hogy csinosak a lányok, mert fiatalok semmi más nincs, hiszen generációs különbség van köztük, más gondolkodás, más mindennapi élmények... Stb.... Szerencsére a párom is így gondolja...pedig mi még 30 alatt vagyunk..



Én kiszoktam a féltékenységből, amihez idő kellett (én is égettem meg magam) de a feltétlen bizalom megvan, nem lenne a férjem, ha nem így lenne..

2013. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is voltam 16éves és amikor a barátnőkkel együtt utaztunk akkor mi is az idősebb pasikat néztük,és döntöttük hogy vajon van felesége vagy nincs.Hogy ez miért volt nekünk jó azt ma sem tudom.Gondolom ha a psi észrevette csak nevetett eggyet magában.
2013. máj. 30. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a fogalom mióta létezik hogy "túlzott önbizalom"? Egy kapcsolatban vagy van bizalom (100%-osan) vagy nincs. Mi sem turkálunk egymás telefonjában, nem nyomozunk a másik után és van hogy nyáron ő elmegy pár napra fesztiválozni barátnőivel, én pedig a haverokkal máshová és ebből sincs gond, nemhogy egy ránézésből. Tudom hogy jobbat úgysem találok, pedig nem ez az első kapcsolatom és ezzel ő is így van. Ilyen ha megtalálja az ember azt a bizonyos nagy Ő-t.
2013. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most azért kellett volna aggódnod az ismerősöd szerint, mert egy kamaszgyerek bámulta a férjedet? :D


Szerintem rendben van a gondolkodásod, és ha mindent megteszel a házasságod fenntartásáért, és kölcsönösen elégedettek vagytok, akkor normális, ahogy éltek.

2013. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most azért kellett volna aggódnod az ismerősöd szerint, mert egy kamaszgyerek bámulta a férjedet? :D


Szerintem meglepte a válaszom hogy egyáltalán nem izgat.Szerinte aggódhatnék mert a férjem a korához képest jól néz ki(ezt többen mondták már és büszke is vagyok arra hogy ilyen férjem van)és ugye most divat lett a feleséget fiatalabbra cserélni és szerinte lenne jelentkező.Az igaz hogy életem során nem estem még pofára,nem csaltak meg és nem hagytak el,lehet azért veszem ezt a dolgot ilyen könnyen.

2013. máj. 30. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok...sőt van hogy másokat közösen "beszélünk ki" nincs ebben semmi...Miért lennél a felesége a nem bíznál benne...ez az alapja mindennek...
2013. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen kedves ismeros... olyan joindulatu tenyleg.
2013. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!