Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kideritheto, hogy tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kideritheto, hogy tetszem egy pasi ha egy masikkal lat egyutt?

Figyelt kérdés
Van egy srac, nem teljesen egyertelmu mt gondol rolam. Sajnos a munkahely miatt nem tudunk sokat beszelni hiaba a kollegam. Viszont gyakran lattam rajta olyan jeleket , hogy tetszem neki. app szemezed, zavarba jon, halkan beszel hozzam , nez ha azt hiszi nem latom. Nem egy bator ferfi viszonylag szereny, de nagyon jofej. Elkepzelheto, hogy lepni fog valamit ha latja hogy mas kozeledik? Milyen testi jelekbol lathatom vagy mit csinal ha ep elotte vagyok massal es esetleg ez zavarja? Nem akarom elojeszteni de meg kell gyozodnom es jo lenne ha tudna mit akar.
2015. szept. 1. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne véletlenül egyszerűbb ha megkérdeznéd? Vagy közös ismerőssel kiderítetted.
2015. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem mert sajnos nem beszelunk tul sokat es eleg hulyen jonne ki. Kozos ismeros meg sajnos nincs , legalabb is nem olyan aki biztosan tudna . Kulonben is ha nem es kiderul , hogy erdeklodtem? Nem szeretnem egetni magam..sajnos ez nehez kerdes szamomra de koszi. Masnak enis ezt tanacsolnam de ez mas helyzet ez egy munkahelyi kozosseg ahol amugy se lenne jo ha mindenki mindent tudna.
2015. szept. 1. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Az en helyzetem mas, a nalam szoban forgo kollega nem felenk es tetszem neki, viszont amikor mas pasikkal lat ebedelni utana nem nez ram es egy napig atnez rajtam, fuggetlenul attol, h semmi kozom azokhoz a pasikhoz, nem flortolok veluk csak egyutt ebedelunk mert meg tudnak nevetettetni:-))


Szoval sztem ne tedd feltekennye, anelkul is ki lehet talalni h tetszel neki:-))

2015. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom, de megis hogyan "talaljam ki" hogyha egy viszonylag felenk pasitol beszelunk? Ugyis mondhatnam tavolsagtarto es udvarias, de mar tul udvarias ami nem lenne baj egyebkent:)))
2015. szept. 1. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Leirtad h szemez veled, zavarba jon....ilyet az emberek akkor csinalnak ha tetszik nekik valaki csak nem tudjak, h mit csinaljanak a helyzettel, elhivjak e a lanyt randizni vagy sem



A pasik rettegnek a visszautasitastol, ez egy felenk sracra hatvanyozottan igaz:-)

2015. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Kideritheto, hogy tetszem egy pasi ha egy masikkal lat egyutt?"


Így, biztos nem. Max. elfelejt...

Pasiknál, más képen működik, mint a nőknél. Inkább, lehetőségekhez mérten, beszélgess vele. Nem kell neked direktbe nyomulni.

2015. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!