Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire fura "elvárás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fura "elvárás" tőlem, hogy egy pasi NE kondizzon?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis ne sokat. Heti-kétheti egyszer belefér, de amúgy csak idegesítene, hogy többet foglalkozik az edzőteremmel mint velem, az izmok meg úgyse tetszenek.

De ha itt megemlítem, egyből kígyót-békát kiabálnak rám, hogy hazudok.

Ez tényleg ENNYIRE ritka, és fura?

21/L


2015. aug. 31. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%

Ilyen nő nem is nagyon létezik,mint Te.Rajtad kívül szerintem nincs is ilyen,bár én nem vagyok biztos abban,amit állítasz.

Mert szinte minden nőnek az számít manapság,hogy jóképűnek szüless,és izmos legyél,semmi más.

Aki meg nem izmos vagy jóképű,azzal a való életben szóba sem állnak sajnos,ez a helyzet. :/

24/F

2015. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Estienne ***** válasza:
78%

Olyan pasit keress akkor akit ez nem érdekel. Azért ne szabja már meg nekem senki, hogy heti háromszor másfél órát nem törődhetek magammal. De ez mindenkinek szíve joga, de akkor ne foglalkozz sportemberekkel.


Hogy neked nem tetszenek az izmok, az a te dolgod. Nekem meg az elhízás nem tetszik, és akárki akármit állít, nem fog meggyőzni az ellenkezőjéről. Gondolom ezzel te is így vagy, így csak annyit tehetsz, nem foglalkozol azzal más mit mond.

2015. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
igen az! a sportolás mindig jó erősebb leszel meg egészségesebb
2015. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem a problémád.

Akkor egyszerűen ne gyere össze egy gyurma emberrel.

2015. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 opened paradise ***** válasza:
Nem fura,nincs vele baj,de akkor alapból ilyen sráccal gyere össze.
2015. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Én sem szeretnék olyannal járni, akinek az edzőterem a második otthona. Különben is jobban szeretem az átlagos izomzatot.
2015. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nem okozna gondot, mert eleve hülyeségnek tartom... Aki meg a sportolással jön, azzal közölném, hogy ez nem sport. De úgyse értik meg. :D

Szerencsére az asszonynak se hiányzik, hogy kondizni járjak. :))

26/F

2015. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Olyan pasit keress akkor akit ez nem érdekel. Azért ne szabja már meg nekem senki, hogy heti háromszor másfél órát nem törődhetek magammal."

Nem áll szándékomban megszabni. A kérdés annyi, hogy tényleg ennyire fura a hozzáállásom?

Nyilván nem jövök össze egy gyúrós emberrel, és próbálom megváltoztatni :D

A sport szép dolog, és tényleg tisztelem a sportolókat a kitartásukért, de ennyi, nem szeretnék kapcsolatban lenni ilyen emberrel.

Persze néha egy közös bicajozás vagy kirándulás tök jó dolog, meg mi pl nagyokat sétálni szoktunk a párommal, de nekem nem vonzó, ha a kondi valakinek az élete.

Viszont itt az oldalon egyből rám sütik, hogy hazudok, amiért ezt állítom, ezért kérdezem, hogy tényleg ennyire ritka hozzáállás?

2015. aug. 31. 20:26
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Látod, mennyire kiakad a sok izomdiszmorfiás, csak a saját téveszméit hangoztató alak? Nem férsz bele a "nőknek csak a kigyúrt állatok kellenek" képbe, amire feltették az életüket, holott sok nő tényleg nem gerjed a konditeremben szerzett izomzatra. Ráadásul egy szóval nem írtad, hogy megváltoztatni akarsz egy bizonyos férfit, pusztán arról van szó, te olyat keresel, akinek a szokásai egybevágnak az igényeiddel. De mint tudjuk, a férfiak pontosan tudják, mit akar a nő, ezért van annyi egyedülálló férfi.. Nem, egyébként egyáltalán nem ritka az ízlésed, a magam részéről nem ismerek olyan nőt, akinek kritérium lenne a kigyúrt test, inkább az átlagos testalkat tetszik mindenkinek. Ezt viszont hiába fogod magyarázni a legtöbb férfinak, pont annyit érsz vele, mintha egy anorexiást győzködnél, hogy vékony. A férfiak nagy része sajnos beteges testképzavarban szenved, és ezen nem segít az sem, hogy folyton a képükbe nyomkodják a testépítők képeit "ez, és csak ez kell minden nőnek" címszó alatt pusztán marketingfogásként. Egy évtizeddel ezelőtt a nők jártak hasonló cipőben, majd leáldoz ez a dolog a férfiaknál is.
2015. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
91%
Elég fura, hogy elvárod ne kondizzon, de azért jól nézzen ki. Paradoxon.
2015. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!