Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kiélni magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiélni magam, de komoly kapcsolatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy szeretném megélni az érzéseket másokkal, és itt nemcsak a szexre gondolok. Túl korán belekezdtem egy kapcsolatba... amit lehet, hogy nem kellett volna, mégsem bántam meg. Mostanság már házasság és gyerek a téma, én rábólintok, mert szeretnék szülni, de közben hihetetlenül megijeszt, még nem tartok ott lelkileg. Hív a külföld, inkább azokhoz a barátnőimhez húzok, akiknek nincs senkijük, és szabadon összejönnek akárkivel(de közben tudom, hogy pont azt keresik, ami nekem már megvan). Mit lehet tenni ebben a lehetetlen helyzetben?


25N (a k..rvázást lehetőleg kerüljük, mert nem érdekel)



2015. aug. 31. 16:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Senki ne nézze ku_rvának a hölgyet!
2015. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Először is:

Ez a "nem éltem ki magam" hiszti csak egy nagy blamázs. Ilyen nincs. Senki nem lesz több attól, ha 1 ember helyett 2-50 volt az életében.


Egyszerűen csak meguntad a barátod, nem szereted, szakítani akarsz. Ennyi és nem több.

2015. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
K...rva akkor lennék, ha megcsalnám, nem? A tapasztalatokra és a szenvedélyre való vágyakozás mióta k...rvaság?
2015. aug. 31. 16:21
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom a választ de pont ugyanígy vagyok. Ha ez vigasztal.
2015. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Megadtad magad a valaszt: a baratnoid azt keresik, ami neked mar megvan. Ha valaki oszinten szeret, es igazi tars, akkor azt ne dobd el ilyen konnyen hanem inkabb ertekeld. Gondold at a dolgokat jol, mielott lepnel ha lepsz. Csinalj egy pro es kontra listat ha az segit, es meglatod merre billen a merleg.
2015. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%
Dugd fel magadnak a távirányítót vagy a botmixert és inditsd el
2015. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy, mit irigyelnek tőled mások, ha téged nem tesz boldoggá. Belőled kell fakadnia a vágynak, ha házasságot és gyereket akarsz, nem pedig azért kell megtenned, mert van olyan ember, aki a tiédhez hasonló életre vágyna. Más pedig nem vágyik rá, mint például te. Emberileg szereted a párod, de nem jutottál még abba az életszakaszba, hogy megállapodj, és nem az idő fog segíteni ezen, hanem az, ha megszerzed azokat a tapasztalatokat, amik után tovább tudsz lépni lelkileg a megállapodott élet felé. Válj el békében a párodtól, és valósítsd meg az álmaidat. Soha nem leszel boldog, ha magadra erőszakolsz egy olyan életformát, amire még nem vagy felkészülve.
2015. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha a szenvedély hiányzik, próbáljatok meg együtt tenni ellene...Vagy ez, vagy a szakítás, nem is értem, milyen megoldásra számítasz itt.
2015. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nincs olyan vágyad, amit együtt is meg tudnátok élni? Azt írod, hív a külföld, tehát ez is beletartozik számodra abba, hogy kiélnéd magad, gyerekkel már nem olyan egyszerű utazgatni. A párod nem vevő erre? Én egyedül is fogtam magam és kiutaztam ide-oda, amikor volt rá pénzem és időm. Szóval ha én megállapodok, nem fogom azt érezni, hogy valami kimaradt, egy rakás élménnyel vagyok gazdagabb mint azok, akik csak sóhajtozva nézegetik a fotóimat, pedig a lehetőség előttük is ott volt (van).
2015. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

:)


Beszeld meg a paroddal oszinten, hogy miket szeretnel kiprobalni es nezzetek meg, mi az a metszet, ami belefer mindkettotoknek. Menjetek el egyutt szexshopba, de pl. swinger klub is szoba johet, sokan csinaljak. A fiuk szerintem jobban partnerek is ebben, mintha forditott eset allna fenn, hogy o szeretne meg kielni magat.


En ilyen (oszinte) kapcsolatban eltem, es nem bantam meg, bar a legtobbek szamara ez gyakorlatilag hihetetlen, hogy ilyen is letezik ...

2015. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!