Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kepesek egyes ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kepesek egyes ferfiak minden csajjal lefekudni?

Figyelt kérdés
Nem ertem, vannak szep nok is, megertem, hogy rajuk be tudnak indulni, de egy atlag alatti csajra hogy tudnak felizgulni?
2015. szept. 2. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Próbálkozz! Még neked is lehet esélyed.
2015. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En no vagyok. Es azert kerdeztem, mert aki nekem nem tetszik, egyszeruen undorodom tole, nem tudnek vele lefekudni.
2015. szept. 2. 11:22
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én eggyel se tudok, nem hogy minddel :D, bár nem is akarok.
2015. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
férfiak sokkal könyüvérűek ,sajnos biológiailag gyengég,és nem használják az agyukat
2015. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésed két fele teljesen különböző dolgokról szól.


Az első fele:


Hogy kepesek egyes ferfiak minden csajjal lefekudni?


Ahogyan nők közt is van, akinek mindegy ki az, csak a mennyiség számít, így férfiaknál is. Számomra ez nem lenne normális, de végül is szabad országban élünk, tegyék.


Nem ertem, vannak szep nok is, megertem, hogy rajuk be tudnak indulni, de egy atlag alatti csajra hogy tudnak felizgulni?


Talán mert ha az egészben nem csak egy dugást látnak, akkor egy idő után más dolgok IS fontosak lesznek, nem csak a külső. Vannak pasik, akiket izgat, ha intelligens a partnerük, vagy ha nagyon kedves, melegszívű, szerető stb. Ráadásul az ízlések is különböznek, ami neked átlag alatti, azt más nyugodtan láthatja vonzónak, bájosnak.


Hidd el, úgy szép a világ, hogy ennyien ennyifélék vagyunk, és ha kicsit még gondolkodsz, akkor beláthatod, hogy nem csak a szépeknek, okosaknak, kivételezetteknek van joga élni, boldognak lenni, kapcsolatokat létesíteni. Még ha a média és a filmek többsége azt is közvetíti, hogy a főhős és a főhősnő mindig tökéletes, szép, összeillő.

2015. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
csak nem irigy vagy :D a "nők" is ezt csinálják ne aggódj emberre válogatja én nem fexem le olyannal akihez nem vonzódok ennyi
2015. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Mert aki neked esetleg átlag aluli, a férfinak lehet, hogy kifejezetten szép. Ki agy te, hogy más nők felett bírálkodj, és a kinézetük alapján döntsd el, hogy a volt partnerük neked elég jó-e.
2015. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például abszolút nem megy az, hogy vadidegen nőket — még ha szépek is — rögtön ágyba vigyek. Ahhoz, hogy felálljon, szükségem van némi információra a személyiségét illetően. Ennek egyik level 99-es változata ugyebár a szerelem. No, nálam kb. level 70-80-nál már áll a bré. De hogy konkrét példával éljek, hiába gyönyörű egy nő, ha egy hazudozó, alantas, kétszínű, köpönyegforgató aljadék, ennek tudatában nem fog tudni merevedést okozni, hiába csavargatja az ölemben a csípőjét.
2015. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

>atlag alatti csajra hogy tudnak felizgulni?


Az átlag alatti egyrészt szubjektív fogalom, másrészt a szexnek rengeteg mozgatórugója lehet, amik közül csak az egyik a konkrét kinézet.

2015. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Kérdező, mert te ha akarsz 5 perc alatt találsz férfit. Képzeld el most lemész a ház elé és ott megszólítasz minden férfit, hogy jön-e most veled szexelni. Akkor 5 percen belül találsz erre férfit. De fordítva ez sokkal bonyolultabb. Férfiként szexet szerezni ezerszer nehezebb, mint nőként. Ezért a férfiaknak nem akkorák az elvárásai, mint a nőknek.
2015. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!