Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudna tetszeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna tetszeni egy olyan lány, akinek nincs valami jó alakja?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek más tetszik, de az általános ideál a feszes fenék, lapos has, stb.

Nem vagyok kövér (170 cm, 53 kg), viszont semmit nem sportolok, ezért van egy kicsi pocakom, meg a combom/fenekem vastag, és nem feszes, hanem olyan "löttyedt", nem szép.... Sportolni viszont sajnos nem tudok.

Mit csináljak? :/

Nem itt keresek pasit, légyszi privátot ne írjatok, csak érdekelne, hogy az "átlagpasi" mennyire tudna vonzódni egy olyan lányhoz, akinek nincs kidolgozva a teste. És nem arról beszélek, hogy "nem számít a külső, elfogadom", hanem tényleg vonzódásról.

22/L


2015. szept. 3. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:

hát én szoktam edzeni és van alakom is, de amit leírtál az nekem pont az ideálom :D semmi baj nincs a külsőddel

de miért nem tudsz sportolni?

2015. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Munka után annyi erőm van, hogy hazajöjjek, zuhanyozzak és elaludjak, nem még hogy ugrándozzak.
2015. szept. 3. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány orát dolgozol?
2015. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
8
2015. szept. 3. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

nekem a barátnőm 158 centi 57 kg, a hasán van egy kis plusz, amikor megismertem akkor nem volt, így sokkal izgatóbb a látvány mint lapos hassal volt...


de nem az alakja miatt vagyok vele, hanem a személyisége miatt...nekem a kedves lányok tetszenek és ő ilyen :)


22F

2015. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, tudna tetszeni. A pocak, a vastag comb nem gond.


De sokkal fontosabb az, hogy te hogy érzed magad a bőrödben. Ha neked így jó, akkor semmi gond, jól vagy így. Ha nem, akkor tegyél érte.


>Sportolni viszont sajnos nem tudok.


Olyan nincs, még 8 óra munka után sem.

2015. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 8 óra az fizikai munka. 8 órán keresztül 10-20 kilós szerszámokat emelgetek, meg békázok. Ez után nincs erőm semmire. (Munka előtt meg nem akarom pazarolni az energiám, hogy egyáltalán a 8 órát bírjam)
2015. szept. 3. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nálad rosszabb alakom van, meg nagyobb testsúlyom, a párom mégis imádja hogy kerek a pocak meg a fenék. =) Szóval tapasztalatból mondom, hogy van olyan férfi, aki ehhez vonzódik.


A srácok a lényeget már leírták előttem, az a lényeg, hogy milyen a kisugárzásod, TE jól érezd magad a bőrödben. Ha ez megvan, fogsz találni olyat, akinek pont így tetszel. :) Ha te utálod magad, a pasik sem figyelnek rád. Szintén személyes tapasztalat. ;)

25N

2015. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szexre hogy lesz energiád a leendő "átlagpasiddal"?
2015. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Reggel szexre van energiám. :D
2015. szept. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!