Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak "hágni" akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak "hágni" akar?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves srác, régen diszkóban volt hogy csókolóztunk, táncoltunk együtt, de nem alakult ki semmi több, az körülbelül 4-5 éve volt!

Aztán volt hogy chaten megkérdezte vagy 2 éve hogy nincs kedvem találkozni, de akkor valamiért nem hajlottam rá!

Most ennyi idő távlatából, bejelöltem, vissza igazolt, rám írt....kérdezte nincs kedvem össze futni, hétfőn össze futottunk.

Akkor mondta is hogy mondtam a volt pasidnak is (amikor a volt pasimmal voltam még együtt) hogy meghágna....

aztán este írta hogy nagyon tetszem neki, kérdezte szeretnék-e komoly kapcsolatot, mondtam neki igen, és hogy ő szeretne-e azt válaszolta hogy azért célozgat nekem.

Másnap szintén összefutottunk, szülinapom volt éppen, és kaptam tőle egy doboz raffaellot, aznap történt néhány csók váltás is, majd tegnap ismét találkoztunk, de nem mászott rám, nem azt mondom hogy vártam csak még semmi taperolásra sem hajlott, amit őszintén szólva nem bánok, mert nem az a célom hogy "******" de a lehetőség meg lett volna rá...hisz autóban is lehet!


Egyébként, még az is az észrevételem, hogy reggelente 4 órakor ébred és képes velem éjfélig találkozni, pedig még az is látszik rajta hogy nagyon fáradt!


2015. szept. 3. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod????
2015. szept. 3. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet magadról, akkor az alapján megmondom, hogy meg akar-e "hágni".
2015. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Akkor mondta is.....hogy meghágna"



Megmondta. Nem?

2015. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez jó! :D


"Tee, cica-mica... még az ex-uraddal is arról beszélgettünk, mikor találkoztunk a munka után, hogy téged biz' Isten, még én is, de úgy meghágnálak! Mit szólsz hozzá, kedvesem?"

2015. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez micsoda csajozós duma... és neked ez bejön? Hát hallod, igaza van a PUÁsoknak, ezeket a mai lányokat meg kell alázni.
2015. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így beszél rólad, hogy meghágna, és te még ezek után képes vagy szóba állni vele? Gratula....
2015. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!