Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ha néha kihagyok 1-1 órát egyetemen csak hogy akkor átmehessek a barátomhoz szexelni? 20/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, csak ne ZH időpontra időzítsed. :D
2015. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

fontosak azok az órák? bepótlod?


én több hónapig meg sem jelentem a suliban néha, igaz az nem egyetem volt, de simán meg lett a vizsgám...


szóval szerintem ha sikeresen tudod teljesíteni ami kell akkor nem gáz...

mások is lógnak csak nem mindenki a barátoddal szexel...remélhetőleg :D


22F

2015. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Én úgy alig tudok levizsgázni, hogyha bent vagyok minden előadáson, gyakorlaton. Ha büfé szakon vagy, akkor lehet, hogy te megtudod ezt tenni.
2015. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyeneket ki kellene bszni az egyetemről. Mások elől foglalják a helyet!
2015. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Csak utána nehogy a tanár úrral is szexelni kelljen a kettesért... ;)
2015. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
ha nem fontos hogy ott legyel nem gaz... de nemtudjatok maskor megoldani mint orak alatt a szexet?
2015. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki az órát... miért nem ő megy hozzád az órára szexelni? Az lenne csak a buli.
2015. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért nem oldjátok meg akkor, amikor éppen szüneted van 2 óra között?
2015. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

előadásokra sokszor én sem járok be, megnézed a legtöbb egyetemen az előadásokon, minthogy nem kötelező a megjelenés, az első és utolsó 1-2 héten mindenki bent van, egyébként meg csak az igazán lelkiismeretesek, vagy azok, akiket amúgy is érdekel az adott óra anyaga.


a motiváció mindegy, én ha kihagyok egy órát, az vagy érdektelenség miatt van (unalmas maga az óra, a tanár borzalmas előadó, ésatöbbi), vagy pedig mert olyan időpontban van, amikor a fene se fog rá bemenni, ha nem muszáj (hétfő reggel fél8, vagy mondjuk délelőtt volt 3 gyakorlatom, hazajöhetek fél órára, majd menjek vissza még az egyetemre egy előadásra. hát kösz.). ennek ellenére le lehet vizsgázni, jól mondták, ha nem olyan szakon vagy, ahol az órán való megjelenés feltétlenül szükséges a vizsga teljesítéséhez (mittudomén, mérnöki szakokon valamelyik matekos-fizikás tárgy esetében tuti magyaráznak is órán, nem csak mesélnek), akkor gondolom, könyvből is fel lehet készülni a vizsgára. nálunk legalábbis lehet, az óra inkább csak kiegészítés a tankönyvekhez, és sokan, akik bejárnak, jegyzetelnek eleget, amit megosztanak a lustábbakkal.

2015. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
A szeminárium kötelező, előadásokra meg saját jól felfogott érdekéből jár vagy nem jár az ember. Én az utolsó két évben (MA), egyáltalán nem jártam be az egyetemre, mondjuk én dolgoztam, nem elb.a.s.z.tam az időmet.
2015. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!