Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít annak, hogy egy lány/nő megnéz?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk sétálok az utcán és a csajok elmennek mellettem majd rámnéznek az már megnézés? VAgy a media marktban nézegetem a telókat majd a csajra pillantva aki szintén telefonokat néz, de pont engem figyel az már gondolom az.

2015. szept. 3. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
MM-ban valószínűleg útban voltál és azt nézte mikor mész már arrébb, tudom velem is ezt csinálják tescoban xD
2015. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hülye a kérdés, ezt talán csak fikaként tettem ki egyes emberek miatt. Szóval nem kell mindent "megnézés" kategóriába elkönyvelni. ha mondjuk áll egy lány a buszmegállóban és felém pillant, mert arra megyek és ha elhaladok előtte, nem lehetek abban biztos, hogy utánam néz, miután elsétáltam előtte.
2015. szept. 3. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányok nagyon ügyesen meg tudnak nézni úgy, hogy ebből semmit ne vegyél észre, tehát nem igazán lehet ezt kikövetkeztetni. Nézzed te is, ha mosolyog, akkor bejössz neki! //De ne úgy nézd, mint egy szatír cukros bácsi! :D
2015. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én általában fapofát vágok és a ruházatom is azt tükrözi a külvilág felé, hogy ennek a gyereknek valami baja van. Egyhangú és egyszínű, de attól még a cipőm puma és a táskám adidas :D
2015. szept. 3. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is feltettem vagy kétszer, de normális válasz nem érkezett még.


Ezúton is szeretnék bátorítani mindenkit, hogy írjatok még véleményeket! Az is megnézésnek számít, hogyha gyalog megyünk egymással szemben a járdán, és egyszerre rápillantunk egymásra? Vagy ugyan így biciklivel?

2015. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!