Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szedte le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szedte le ezt a barátnőm az ajtóról? Annak ellenére, hogy 3 napja szakítani akart, de ma mégis először átölelhettem, és sétálni is hajlandó lett volna velem.

Figyelt kérdés

Ezt írta az öccse és kitette az ajtóra:

Azt gondolom mivel a lány nem szedette le vele, egyrészt egyetért, másrészt hiába könyörgöm, hogy legalább a tüdőgyulladásom hadd heverjem ki, nem fog semmit sem tenni az ellen ha lejön ez a két állat és kipakolnak.


""xxxx (nevem)!!

Hallom megint nembírtál a véreddel?!

Akkor remélem, már össze kaoltál, és mire a suliból haza érek, te már eltakarodsz!

Ha nem, nagybátyámmal már lebeszéltem, hogy össze pakolunk neked!

Ohh és még valami a xxxxxx-hoz hozzá sem érhetsz, mert ő nem a te tulajdonod, szóval arról ne is álmondj, hogy magaddal viszed őt!

Talál ő magának sokkal jobb pasit, azt garantálom!

Szóval szépen TAKARODJÁL EL INNEN!

ALÁÍRÁS: xxxxxxyyyyyy az ifjabb!

Ui: A SOHA VISZONT NEM LÁTÁSRA!!"


Összezavar.

Tegnap még hozzá sem érhettem, és kérte, hogy hagyjam egyedül.

Ma megölelhettem, váltottunk pár szót és hajlandó lett volna velem sétálni.

Azt gondoltam lehet talán békülni akar de ez az üzenet az ajtón elbizonytalanít.



2015. szept. 3. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Én beszéltem vele és azt monda, hogy azért nem szedte le mert szerinte joga van kimondani neki is a véleményét.

Kérdeztem a cuccaimról, ő azt mondta tiszteletben fogja tartani a tulajdonomat, apránként elvihetem.

Az üzenetben az áll, hogy ma este lejönnek és kidobálják a cuccom.


Minek higyjek?

Vagy a lány gerjeszti a feszültséget, hogy megnézze hogyan reagálok??

2015. szept. 3. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Feltehetsz meg 100 kerdest, attol meg nem akar teged (mert az, hogy kieroszakoltad rajta, hogy megolelhesd, meg latszolag belement egy setaba csak sima egyszeru tereles). Ha latni akarna, nem az occsevel inteztetne a dolgokat, latszolag nem bir veled egyedul.


Ne legyel mar ekkora szanalomtenger, szedd a cokmokod es menj. Ha akar valamit, meg fog keresni, ha nem, akkor igenis csak addig kellettel neki, amig minden jo volt. Olyan noert pedig nem kar.

2015. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, ki vagy dobva, de a lány kissé diplomatikusabb a testvérénél. Nem fogja megakadályozni az eltávolításod, ami ott marad, azért majd később visszamehetsz. Pont.

A levél alapján nem igazán kérdéses, megérdemled-e a szakítást. A tüdőgyulladásba pedig nem fogsz belehalni, ha közben át kell sétálnod valaki más lakására, ha olyan veszélyben lennél, a kórházban feküdél, nem a lakásodban.

2015. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendőrséget hívnak rád,megpofozod a csajt,kirakják neked ezt az üzenetet ... igazi pszichopata lehetsz,ebben már biztos vagyok.
2015. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A lány azt mondta, hogy nem fog lejönni senki sem kidobni, sőt hajlandó lenne vele eljönni orvohoz, ha nem lenne ennyire szarul. Kérte, hogy váltsak ki recepteket. Békülne? Sőt, hozott be nekem edényt is.
2015. szept. 3. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem bekulne, csak van benne nemi emberseg.
2015. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!