Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, ha egy lánynak ilyen személyisége van?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akinek egyáltalán nincs nőies személyisége, mérnök informatikusnak tanul, nem is kimondottan családorientált. Inkább szarkasztikus humora van és kicsit pesszimistán áll az élethez. Szeret politikáról meg úgy általában a világ dolgairól beszélni, vitatkozni. Illetve nagyon céltudatos és maximalista abban, amit csinál. Egyes kritikák szerint szereti éreztetni másokkal, ha társaságban van, hogy ő mennyire okos.


Ez visszataszító egy férfi számára? Ezért meg kellene változnia, vagy butábbnak tettetnie magát, hogy jobban felfigyeljenek rá? Egy férfi csak olyan nőt akar, aki butább nála? Csak azok a nők vonzóak, akiknek nőies személyiségük van, mindig nagyon kedvesek és pozitívak?


21/L


2015. szept. 3. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

A "nem kimondottan családorientált" pontosabban mit jelent?


A szarkasztikus humor, az intelligencia, az intellektus abszolút pozitív tulajdonságok. :)

2015. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem, pont ellenkezőleg. Ha normálisan nézel ki, akkor pont az ideálom vagy. Nem igazán szeretem az egyszerű nőket.
2015. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Ba*zki te olyan vagy mint én csak nőben xD és ez nekem bejön :'D (ELTE-IK-s)
2015. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes, csak ne legyen túl felvágós társaságban, mert az elég idegesítő. Nem csípem azt, aki úgy akar bizonyítani, hogy folyton okoskodik, főleg társaságban.
2015. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

ha főz,mos,takarít rám,akkor tőlem aztán annyit okoskodik a munkahelyén amennyit csak akar.

ha én is jelen vagyok a társaságban akkor viszont nem feltétlen teszik az okoskodás ami lényegében tetszelgési vágy.

mert ha mellettem akar tetszelegni,más férfiak elismerését megszerezni akkor bajok leszek és-

https://www.youtube.com/watch?v=ZL7-O87qGTE

2015. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Felőlem akár tanulhatsz űrhajósnak vagy fegyvertechnikusnak is, nem ez alapján ítéllek meg.


Tudod mi a visszataszító? A felszínesség és az anyagiasság. Ezek visszataszítóak, méghozzá nagyon.

2015. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy annyira felvágós lennék. ezt a kritikát azután kaptam, hogy miközben a barátaim egy külföldi reality show-t néztek és kommentálták, hogy "jézusom mi történik a szereplőkkel", megjegyeztem nekik, hogy ne vegyék komolyan, amit látnak, a reality show-k is megírt forgatókönyv szerint mennek, mert nem kockáztatnak azzal, hogy összeraknak pár celebet és majd kialakul, hogy nézhető lesz-e a műsor vagy dögunalom.


a nem kimondottan családorientált pedig azt jelenti, hogy teljesen hidegen hagynak a gyerekek. persze lehet, hogy mire 30 leszek, majd én is begolyózok és pánikszerűen gyereket akarok csinálni, de most eszembe nem jutna olyanról álmodozni, hogy anya leszek egyszer. nem álmodozom kislánykorom óta arról, hogy egy nap valaki megkéri a kezem, meg hogy milyen esküvői ruhám lesz. nem igazán érdekelnek az ilyen felvágós dolgok, akkor is boldog lennék, ha valakivel együtt lennék, de soha nem lenne esküvőm. (legalább nem kéne kínosan jópofizni olyan emberekkel, akiket nem is kedvelek, vagy totál értelmetlen esküvői kliséket előhozni. akkor már több értelme lenne utazásra költeni a pénzt)

2015. szept. 3. 21:51
 8/19 Blade Bone ***** válasza:
Hát szerintem se olyan zavaróak ezek a tulajdonságok, viszont nekem pl a humor számít. De, hogy menyugtassalak, eddig nem sok humoros csajjal találkoztam. Szóval inkább örülj, hogy nem hasonlítasz másokra. :)
2015. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi lányt keresek magam mellé, kár, hogy elég kevés van. :) Az okosságod éreztetését viszont jobb lenne, ha kerülnéd. Ha társaságba kerülök én inkább nem reklámozom, mindenkinek jobb így.
2015. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

7: Az esküvôvel én is úgy vagyok (férfiként), hogy nem muszáj, de ha lesz, akkor se legyen majd nagy felhajtás!


Gyereket viszont szeretnék, bár sokakkal ellentétben csak egyet. :)


Az alapján, hogy leírtad magad, nem vagy visszataszító, sôt, hasonló nôt szeretnék én is, csak sehogy se találok. :D

2015. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!