Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha rosszul érzem magam, hogy a környezetemben a hasonló korúak sorra tartanak eljegyzést, esküvőt, szülnek gyereket, míg nekem soha még egy kapcsolatom se volt, vagy ettől csak még selejtebb vagyok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 00:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem hiába van külföldi párom....
2015. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Jégszív ***** válasza:

Először a másik nem oldaláról egy „komoly” bölcselet:

" Szomorú az agglegény élet. Ennél rosszabb már csak a nős emberé lehet…"


Kicsit komolyabban! Tanácsot kilószámra tudnék adni, de gondolom ezekkel nálad is tele a padlás. Azokon viszont, amit saját keserű ÉLETTAPASZTALATOKKAL szereztem, neked is érdemes elgondolkodnod:


– A legrosszabb amit tehetsz, az, hogy ELSIETED a dolgot! Várj türelemmel!


– Ezalatt persze korántsem passzivitást értek. Élj kicsit LAZÁBBAN, de tudnod kell, hol a határ… Tudom (legalább is sejtem…), hogy „nőből vagy”, és az ÉRZELMEK dominálnak az értelem felett. Próbálj leszokni róluk – ha csak egy ki időre is. Példának hozom a veled egykorú nőivarú lepedőakrobatákat: Érzelmek nélkül szabadabban éltek! (A következményektől most tekintsünk el.)


– A legfontosabb: TUDJ MOSOLYOGNI! Ez a csábítás legfontosabb fegyvere. Ezzel azt veszel le a lábáról, akit csak akarsz. Tudom, jelen helyzetedben ez a legnehezebb, DE AKKOR IS…! Társaságban (fiúk, lányok előtt egyformán), meg kell tanulnod egy derűs, vidám, magabiztos ember benyomását kelteni. A búslakodás helye kirárólag otthon egyedül, „ágyban, párnák közt”…


– „Életed vezérelje a tiszteség és a bölcsesség. Tisztesség azt jelenti, hogy amit migígérsz, mindig tartsd meg. A bölcsesség: Soha senkinek ne ígérj meg semmit!” Legalább is egyelőre. Lényeg a lényeg, a kapcsolatról senkinek ne ígérj semmit, de ne is kérj ígéretet senkitől.


Remélem, ha keveset is, de segítettem.

2023. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Jégszív ***** válasza:

Hú, egy valamit kifelejtettem: Próbálj OLYANNAK LÁTSZANI, AMILYEN VAGY!

Dögös cuccok, túlzásba vitt kozmetikumok sokszor csak ártanak. Viselkedj, öltözz, ápold magad úgy, ahogy EGYÉNISÉGED (ha már van...) diktálja.

2023. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!