Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keseregnek huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keseregnek huszonéves srácok, hogy nem találják életük párját, miközben egy férfinak még 40 felett is van bőven esélye?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 00:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: de, indokolatlanul rohadt sok :)
2015. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

6: Te sosem vágytál a szerelemre??


Az ember nem azért akar kapcsolatot, hogy mit szól hozzá a környezete - elmondom, nekem soha semmit nem szólt hozzá a környezetem -, hanem mert iszonyúan éhes a szerelemre.

2015. szept. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

Hát igen, megszokhattuk már az ellentétes oldalról, hogy ami nem őket igazolja az fröcsögés és rinyálás :D elég szerény érvpótló, de többre nem is számítottam. Kb. mint az MLM-nyalonc hülyegyerekek, szerintük a Szent MLM az üzletmodellek netovábbja, és aki nem lett benne sikeres, az nem ért hozzá, nem akarta eléggé, és a többi, és a többi.


Hozzáállás nulla? Szerinted akik itt "rinyálnak", nem zongorázták végig az összes általad említett lehetőséget? Kétszer is, vagy akár többször? Tudod, a nap nekik is csak 24 órából áll, és többnyire másra is szeretnék fordítani az energiájukat. Olyasmire ami megtérül, amiből profitálhatnak. Csak mert a csajozás erősen deficites tevékenység.

Ennyit a nulla hozzáállásról meg a tenniakarásról szerintem.


"Fejben dől el" - értem, tehát ha elég erősen hiszek benne hogy megnyerem az ötöslottót, akkor az így is lesz. Ha elég erősen koncentrálok arra, hogy az ég zöld színű legyen, a fű pedig kék,akkor valóra is válik. Ha elég erősen hiszek benne hogy Magyarországon Nyugat-európai színvonal lesz, csiribú csiribá, így lőn! Szerintem nem kell folytassam.


Azt is igencsak szeretném majd látni, 40 évesen mennyi nő fog téged körberajongani. Mármint téged, nem a pénzedet és nem a fekete Bömösödet. Azzal nekem is megy a dolog.


Egy szó mint száz: Van amit te hiszel, és vannak a tények. A kettőnek pediglen semmi köze egymáshoz.

2015. szept. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

13: Mért téveszted össze a pártalálást a körberajongással? A kettő nem azonos.

Párt nem úgy talál az ember, hogy eléri, hogy minél többen figyeljenek fel rá, és minél többen közelítsék meg.

A párok egymásrarezdülése láthatatlan, mások számára nem is érzékelhető dolog. Mindenki más számára láthatatlan vagyok, kivéve azt az embert, akivel összeakad a tekintetem. Akár úgy is fogalmazhatnék, hogy 2négy fal között" zajló dolog.

A népszerűség, csillogás egy másik dolog.

2015. szept. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért, akkor hogy lehet hatékonyan ismerkedni, ha nem úgy, hogy minél több ember figyeljen rá?

Csak mert látod, le lettünk oltva hogy nincs bennünk tenni akarás meg szar a hozzáállás. Persze, ismerkedni lehet szigorúan csak 1-1 lánnyal is, ugyanaz lesz a vége (elutasítás).

2015. szept. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15: Rossz helyre koncentrálod az energiáidat. Nem a nagylétszámú ismerkedés vezet a párkapcsolathoz.

A hatékony szót használtad, a "hatékonyság" itt máson múlik.

2015. szept. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
#15 sajnálom ezt a pár percet amit rád szántam, teljesen felesleges volt, meggyőztél - de csak efelől. Tényleg told inkább hajnalig a játékokat, ahogy máshol is írtad, hiszen egy nap csak 24 óra, és ez fontosabb, mint a csajozás, vagy hogy kicsit pozitívabb irányba mozdulj el, vagy megtanulj értelmezni pár mondatot :)) Elfogadom, neked ez való.
2015. szept. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Engem is megszólnak, de még hogy, a családom...Ne viccelj,olyan nyomást tesznek rám ezzel is.

Ráadásul ha idáig sem kapta soha esélyt sem nőtől,akkor miért pont ezután kapnék?Mert előtte 24 évig is léteztem,akkor sem vettek figyelembe,akkor miért pont ezután tennék?

A másik,hogy mindenki vágyik kapcsolatra,akik ide írnak általában,azoknak még nő sem jutott életükben.Ha tudnád ez milyen érzésekkel és problémákkal jár.

Hatalmas szeretethiány,szex 0,nem tudjuk milyen az,amikor támaszkodhatunk valakire,és nem csak belénk rúg,és persze nőnemű.

Meddig soroljam még? :)

24/F

2015. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A no se hal bele ennyi erovel, ha addig csak apoljak a kicsi nunijat. :)
2015. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező elfelejtette kiemelni, hogy ha gazdag 40-es pasas vagy, akkor találhatsz bármikor nőt olyan idős korodban. Átlagos egzisztenciával erre az esély nem sok. Illetve, igen, most szeretnénk barátnőt, nem 40 évesen. :)
2015. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!