Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mersz még őszintén, és tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mersz még őszintén, és tiszta szívvel szeretni? Felmered vállalni az igazi éned, vagy csak egy álarcot mutatsz a világnak? MERSZ ÉLNI?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, és emiatt folyton megbántanak.
2015. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egy álarcot mutatok a világnak!
2015. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Fel, de nem 100%-osan.

Nem értem, elvileg élek szóval nem kell merni.

2015. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne, hogy ÉLSZ, és nem csak lélegzel?
2015. szept. 5. 15:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Általában őszinte vagyok, de igazából öt ember van, akiket igazán közel engedek magamhoz, beavatok a lelkivilágomba, a félelmeimbe.

Majd hülye lennék magam teljes egészében a világ lábai elé dobni, hogy aztán átgyalogoljanak rajtam.

Ez csak ésszerű óvatosság. :) Nem mindenkinek adom oda magam lelkileg.

2015. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudod mit hagysz ki. Nem mindenkinek kell, csak arra arra érdemeseknek.
2015. szept. 5. 15:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez utóbbi nekem szólt? Talán nem olvastad el, amit írtam? :)

5-ös voltam.

2015. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, és a csalódások ellenére sem bántam meg.
2015. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Merek őszintén, tiszta szívvel szeretni. Felmerem vállalni önmagam, de nem a világ és nem mindenki előtt. Egyetlen egy ember van a világon,aki előtt az vagyok, aki. Mindenféle maszk nélkül. Ő pedig a férjem. Vannak akik szintén jobban ismernek, de még ő előttük is vannak dolgok, amiket nem vállalok fel. A világ és idegenek előtt meg aztán végképp nem vagyok önmagam. De talán ezzel mindenki így van..ki jobban,ki kevésbé....s azt hiszem ez valahol érthető, sőt talán jobb is. Milyen lenne ha mindenki tényleg önmagát adná? ha mindenki mindig őszintén megmondaná mit gondol? A főnökének, a munkatársainak, az anyjának, a szomszédjának? Áhhhh....szerintem meg van ennek az álarc hordásnak is oka... :)
2015. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!