Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az igazi szerelem, ahol őszintén szereti egymást két ember, nincsenek titkok (de tényleg nincsenek), és ez életük végéig kitart?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embertől hallom, vagy interneten olvasom a széthulló kapcsolatukat.. Ezek a történetek alapján nem létezik, vagy esélye 1 az 1millióhoz.. Én mégis hiszek benne, valakinek csak megadatik nem igaz? Igaz, hogy minden kapcsolathoz 2 ember kell, így ők intézik a sorsukat. Sok helyen hallom/olvasom, hogy megcsalják a párjukat, és én most konkrétan erre akarok kitérni.. És sokan sajnos ezt tök helyénvalónak, normálisnak érzik, ha valami baj van a párunkkal, akkor az nem olyan nagy baj ha megcsaljuk. Persze utána ne is mondjuk el ha nem akarunk rosszat. Hiszen ha elmondanánk, a másik fél szakítana, és ha még mindig kell nekünk az az ember, akkor utána milyen fárasztó és kimerítő lenne újra visszaszerezni. Áh sebaj, majd lesz másik.. Sokan így állnak hozzá. Amikor ilyenekkel szembesülök, belegondolok, hogy vajon létezik olyan kapcsolat, amiben 2 ember 100%-ig megbízhat egymásban? Hosszútávon is?

Én 2,5 éve vagyok együtt a barátommal, és ez lehet nem számít hosszú időnek, bár nekem igen, mivel fiatal vagyok, és ő az első komoly kapcsolatom.. Szóval nem tudom hosszú vagy rövid kapcsolatnak mondható-e, de úgy érzem nálunk még ennyi idő után is minden rendben van, és megbízhatunk egymásban. Elképzelni sem tudom, hogy a szemembe hazudjon (pl megcsalás témában). De ezek a tények...hát elbizonytalanítanak hogy nincs is olyan hogy tökéletes..

Szerintem az lenne a normális, ha mindent meg lehetne beszélni a másikkal. Ha nincs rendben köztetek valami, mindig veszekedtek, akkor nem a megcsalás a megoldás, hanem egy beszélgetés, vagy szakítás. Ha megcsalod, azzal mivel lesz jobb? Akkor minek maradsz továbbra is vele? Ha nincs rendben a szexuális életetek, akkor arra miért a megcsalás a megoldás? Ezt is meg lehet beszélni, mi az amire vágyunk, stb. Ha meg nem tetszik az egész, akkor mégis mi a francnak vagy vele? Vagy ő csak egy pótlék? Na de pl több éves kapcsolatban is csak egy pótlék?? Akkor egyszerűbb és korrektebb dolog a szakítás..Szerintem.

Szerintetek ez hogy működik?

Elég hosszú lett, de legalább kifilozofáltam magam :)

17L


2010. dec. 5. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonlót kérdeztem én is a minap:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha minden ennyire rendben van köztetek a barátoddal, akkor ne agyalj ilyesmin. Nem mindig könnyű egy harmonikus kapcsolatot felépíteni és fenntartani, sokfélék vagyunk, sokféle problémával, ki így, ki úgy oldja meg őket. Kinek jobban sikerül, kinek kevésbé. Örülj neki, hogy ti rendben vagytok!
2010. dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik.De ez is 2 emberen múlik.A volt barátnőmmel 6 évig voltam együtt.Egyszer sem csaltuk meg egymást.2 hónapja lett vége.Megbeszélte velem miért nem szeretné folytatni én meg kénytelen vagyok beletörődni.
2010. dec. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még a filmekbe sem! Jó lenne mindenki erre vár de szerintem nincs:S és sajnálom ha nem eszt a kérdést vártad!
2010. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!