Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti képesek lennétek csak azért nem összejönni egy nővel, mert van rajta 10-15 kg felesleg?

Figyelt kérdés

Szóval, tegyük fel, minden más tetszik az adott hölgyben, csak ez az egy hibája van.


Van egy férfi, néha találkozunk egy közös barát révén, nem igazán szól hozzám, de a gesztusai viszont mindig olyan figyelmesek. Múltkor az italomat is kifizette. Aztán a minap elhívott sétálni, dumálni, sokat mesélt magáról, olyasmiket, amiket nem is vártam, hogy elmond, viszont azóta sem keresett.


Amit nem értek, hogy mért nem teper jobban, a gesztusaiból arra következtetek, hogy szimpatikus lehetek neki, viszont értetlenkedem, mért nem keres többször, társaságban mért nem beszél hozzám, talán szégyell? És lehet, hogy a súlyom miatt? Másra nem igazán tudok gondolni.


2015. szept. 6. 07:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Alapvetően a karcsú, átlagos, sportosabb magas nők tetszenek. Nekem fontos a popsi kereksége, formája, állaga /lehet picit puha, lötyögős is, de formás legyen/, és a szép hosszú lábak. Kicsi, vagy közepes cicikkel. Szeretem, ha megvan a tipikus keskenyebb derék- szélesebb csípő arány. De: ha van pici túlsúlya, viszont nagyon vonzó a személyisége, szép arca van, akkor legyurmázom róla szex által a plusz kilókat. :)
2015. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Valahol megértem azokat, akik azt írták, hogy igen, semmi esetre sem jönnének ösze egy ilyen nővel, mert mindenkinek megvan az ideálja, és mindenki a számára tökéletes után kutat. Valahol viszont bántó, mert ez annyira egy másodlagos dolog kellene, hogy legyen, úgy, ahogy én is el tudok fogadni egy vékony férfit, nem értem, más mért nem toleránsabb egy kicsit. Elvégre mindenkinek van valami testi betegsége, csak mondjuk lehet, hogy nem olyan szembetűnő vagy a társadalom által jobban elnézett.
2015. szept. 6. 09:27
 13/25 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászóló viszont nagyon aranyos. :)
2015. szept. 6. 09:29
 14/25 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem teljesen mindegy, ki mit válaszol itt neked. Ha elhívott sétálgatni és még közvetlenül is viselkedett, őt valószínűleg nem zavarja a súlyod. Megtette az első lépést, innentől lehet, azt várná, hogy keresd te is.
2015. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha téged irritál a súlyod, akkor fogyj le, mivel szerintem ebből csak te csinálsz bolhából elefántot. Sok olyan túlsúllyal rendelkező hölgyet láttam már, akiknek volt szerelmi kapcsolatuk.

Szóval, itt a kg nálad csak kifogás, hisz, ha végig nézel az utcákon, akkor te is szembesülnél azzal, amit leírtam. Egyébként is, hazánk az egyik legelhízottabb ország Európában!


Az a srác, meg lehet, hogy csak barátként tekint rád. Sok férfi udvariasságból, figyelmességből ki szokta fizetni, pl. a nő italát, mert ő ilyen.


Szóval, fel a fejjel, ha zavar a súlyod, változtass rajta. A sráccal való dolog pedig idővel úgyis kiderül. :)

2015. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
A szex a legjobb kardio gyakorlat zsírégetésre :D
2015. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Azt írod. figyelmes, de nem igazán szól hozzád. Nos ez csak alapvető udvariasság. Attól, hogy figyelmes nem biztos hogy egyáltaán tetszel neki, vagy hogy barátságon kívül-súlyodtól függetlenül bármit is akarna. Akit igazán érdekel egy nő az érdeklődik iránta, folyamatosan keresi. Az pedig, hogy elmond dolgokat szintén semmit nem jelent. Én is vagyok jóban olyan kollegával, akiről midnent tudok, mégsem akarunk egymástól semmit, csak jóban vagyunk.Ne kombinálj, szerintem csak haverkodott, nem jössz be neki, de nem a súlyod miatt.
2015. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Van olyan lány akivel összejönnék van akivel nem. Mindegyik más, így mindegyiken máshogy mutat az a plusz 15 kiló. Nálatok én inkább más problémát látok. Te hányszor keresed? Ne akard már azt, hogy ő teperjen végig. Elhívott már egyszer sétálni és ha te nem lépsz meg ilyen egyszerű dolgokat felé, szerinted ő mit gondol? Neked is oda kellene tenned magad egy kicsit. Egy kapcsolat két emberen múlik. Te is elhívhatnád sétálni vagy valami ilyen egyszerű programra. Csak, hogy tudja, hogy téged is érdekel.
2015. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én azért nem jövök össze csajjal, mert az bagózik és számomra ez egy elviselhetetlen és felesleges dolog!


Főleg mikor azon sír, hogy alig marad pénze, De cigire azért mindig van!

2015. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlagyalod... gyakorlatilag minden arra vall, hogy vonzódik hozzád, csak több biztatásra lenne szüksége.

Én is pontosan úgy voltam, ahogy a # 10 írta, valószínűleg én vagyok az egyik... a páromnak NAGYON SOK biztatás kellett, hogy lépni merjen. Én azért mertem biztatni, mert férfi ismerőseimtől tudtam, hogy amit mi nők "jel"-nek gondolunk, azt a férfiak még nem! Nekik kb. az számít jelnek, ha leteperjük őket. Hát én a párommal szinte ezt tettem, és valóban, ő a mai napig úgy éli meg, hogy ő kezdeményezett. :)


A te sztoridban elég sok jel utal arra, hogy a férfi zavarban van, félénk, szégyenlős, te meg magadra veszed az ő problémáját. Pedig csak biztatnod kellene (nem kicsit, hanem nagyon!) és akkor lépne.

2015. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!