Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti képesek lennétek csak azért nem összejönni egy nővel, mert van rajta 10-15 kg felesleg?

Figyelt kérdés

Szóval, tegyük fel, minden más tetszik az adott hölgyben, csak ez az egy hibája van.


Van egy férfi, néha találkozunk egy közös barát révén, nem igazán szól hozzám, de a gesztusai viszont mindig olyan figyelmesek. Múltkor az italomat is kifizette. Aztán a minap elhívott sétálni, dumálni, sokat mesélt magáról, olyasmiket, amiket nem is vártam, hogy elmond, viszont azóta sem keresett.


Amit nem értek, hogy mért nem teper jobban, a gesztusaiból arra következtetek, hogy szimpatikus lehetek neki, viszont értetlenkedem, mért nem keres többször, társaságban mért nem beszél hozzám, talán szégyell? És lehet, hogy a súlyom miatt? Másra nem igazán tudok gondolni.


2015. szept. 6. 07:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Rajtam 30+kiló van, mégis több barátom volt már.
2015. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hogy csinálod? :)
2015. szept. 11. 16:29
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha az arca szép, semmi bajom az ilyen enyhébb mértékben túlsúlyos nőkkel. Max. akkor zavar, ha a túlsúly hatalmas pocakot jelent, de az szerencsére nőknél nem szokott előfordulni.
2015. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10-15 kg nem vészes, ha az valóban annyi. :)
2015. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 omba ***** válasza:

Akár magamra is ismerhetnék, habitusom, a környezetem, munkám miatt sok emberel találkozom, figyelmes vagyok velük, néha sétálgatva beszélgetünk - elmondok olyan dolgokat is, amiken, van aki meglepődik, meghívom őket egy italra, kávéra.... és szembe se jut, hogy valami komolyat akarnék.

Te miért gondolod?

2015. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!