Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha átkarol a fiú séta közben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átkarol a fiú séta közben, a karomat hova tegyem?

Figyelt kérdés
Legutóbbi randinál, mikor séta közben átkarolta a vállam a fiú, én meg hátulról a derekát karoltam át, de kicsit kényelmetlenül éreztem, aztán elvettem onnan. Fiúk! Hova kellene tennem olyankor a karomat? Vagy ugyanígy a derekára és közben hajtsam a fejem a vállára? Kicsit távolságtartó vagyok, meg vele kezdtem el életemben először randizgatni.. Ha legutóbb már sétáltunk kézen fogva (de csók még nem volt), akkor legközelebb megfoghatom én a kezét? Szerintetek örülne, ha már közelednék én is, többször hozzáérnék? Csak teljesen új minden, nem szoktam fiúkat 'simogatni' meg hozzájuk érni, baráti szinten sem. 18/L
2015. szept. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A gatyájába. (:
2015. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Fogd meg a kezét nyugodtan, ennyire nem kell félni. Amúgy meg nem tudom hányszor találkoztatok eddig, de a csókot sem kell nagyon halogatni, sokat tud dobni ám az együttléten. :D
2015. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vicces kedvű válaszolók kíméljenek!:D
2015. szept. 6. 21:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Még az elején járunk, néhányszor találkoztunk, de egy ideje már ismerjük egymást netről. Akkor legközelebb majd, ha megyünk sétálni, én fogom meg a kezét:D Viszont nem fogom megcsókolni, ahhoz túl félénk vagyok. Ha randi közben csak úgy megölelem és sokáig nézek a szemébe, szerintetek veszi a lapot, hogy nyugodtan megcsókolhat, vagy ez kissé nyomulós?
2015. szept. 6. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

awwww *.* egy romantikus csaj

klónozd magad kérlek, és küldj nekem egy példányt

2015. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

>Vagy ugyanígy a derekára és közben hajtsam a fejem a vállára?


Az úgy teljesen jó. Nincsenek kötött formák, csináld úgy, ahogy jólesik!


>Ha randi közben csak úgy megölelem és sokáig nézek a szemébe, szerintetek veszi a lapot, hogy nyugodtan megcsókolhat, vagy ez kissé nyomulós?


Az úgy pont jó :)

2015. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!