Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy nem tudok és nem is akarok érzelmek nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Bár nagyon erős a libidóm, és általában nagyon vágyom a szexre, és gátlásos sem vagyok, akkor sem tudnék csakúgy lefeküdni egy idegennel. Nekem egyszerűen kellenek hozzá az érzelmek. Csak abban az esetben történhetne ilyen vele, merthogy nem zárom ki teljesen a dolgot, ha valaki eszméletlenül őrülten vonzana, de ilyennel még nem találkoztam. Nem értem az olyan embereket, akik csak úgy dugtak, és valójában egyáltalán nem tetszik nekik a másik, csak egy lyukat vagy a farkat látnak benne. Nekem kellenenek az intenzív érzelmek, a vágy a hév. Ez baj? Maradi vagyok? 21 L
2010. márc. 12. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, miért lenne baj? :-)
2010. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy maradi, én ugyanezen az állásponton vagyok, bár két évvel fiatalabb vagyok nálad. Én még talán kiegészítem annyival, hogy inkább masztizom egésznap, minthogy egy idegent magamba engedjek...
2010. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez tök normális, számomra. Én sem tudnék csak úgy kamatyolni. Bár volt rá példa, hogy tudtam, hogy nem akarok a sráctól semmit, viszont nagyon vágytam az együttlétre és arra, hogy hízelegjen, bókoljon, de valójában nem voltunk egy hullámhosszon, tehát együtt nem működött volna, de egyszer megtörtént. Azóta sem bánom tök jó volt és utána is barátok maradtunk, mindketten tudtuk, hogy másra vágyunk a kapcsolatban, tehát együtt nem ment, de kívánni nagyon kívántuk a másikat és eltöltöttünk egy csodás estét együtt.
2010. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj. Mások viszont nem kell megértened, csak elfogadni, hiszen semmi közöd hozzá. 23N
2010. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha Te így érzed jól magad,akkor semmi baj nincs vele,úgy éled az életedet,ahogy akarod.Viszont másokat se ítélj el,ahogy az előző válaszoló is írta! (Kivéve akkor,ha esetleg az ellentábor valamelyik tagja piszkál emiatt,nah,akkor megvédheted magad,és elmondhatod a Te álláspontodat.Egyébként nem kell foglalkoznod ilyesmivel,maximum a saját magánéleteddel.) 23/L
2010. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Élj úgy, ahogy neked jól esik. Ha neked így jó, akkor semmi probléma!
2010. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amit te leírtál magadról, azt tartom ideálisnak én is. Szerintem mindenki erre vágyik igazából, csak nem jön össze, vagy nem bírják kiárni. De azoknak is igazat adok, akik azt mondják: ne ítélj. (hogy ne ítéltessél)
2010. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Végre egy normális lány!

Mindenben 100%-ig igazat adok neked.

Volt 1-2 hozzászólásban olyan hogy ne szóld le azokat akik érzelmek nélkül csinálják, nos te valójában nem szóltad le őket, hanem csak azt írtad amit valójában csinál a legtöbb ember és hogy nem érted azt hogy, hogy lehet érzelem nélkül csinálni, ez mióta leszólás? Kérdem én! Mert akik úgy csinálják hogy nem szeretik a másikat nyilván nincsenek érzelmeik egymás iránt, de szex közben egymás nemi szervét használják, tehát elvileg sokkal többet nem láthatnak egymásban, ha nincs érzelem. Csak ezt sokan nem akarják elfogadni. Több ilyen lány kéne mint te. De sajnos sok lány és fiú ész nélkül izélik egymást és amikor jön a gyerek, elvetetik, kukába dobják, a fiú sír hogy gyerektartást kell fizetni, a lány ki van borulva hogy gyereke van. Pedig ha két ember nagyon szereti egymást akkor nagyobb öröm nem létezik egy gyerek születésénél mind a két fél számára. Én sem akarok leszólni senkit, de azt mindenkinek múszáj elismernie hogy akik csak erős érzelemmel hajlandók szeretkezni, az sokkal inkább emberhez méltó, mint az hogy érzelmek nélkül, érzelmek nélkül csak az álattoknak lenne szabad csinálniuk, az emberek egy felsőbb kategóriába tartóznak. Valakinek alapból nem megy érzelmek nélkül, de ha mindenki megismerné azt a jóistenes igaz szerelmet akár csak 1 percig is, onnantól kezdve senkinek sem menne érzelmek nélkül, mindenki kerülné a másikat és mindenki teljesen összetörne, sokan ön*****osok lennének és sokan az alkoholba menekülnének, és a fejüket a falva vernék hogy, hogy adhatták oda magukat olyanoknak akiket nem is szerettek. Képzeljünk el egy lepukkant kunyhót ami akkora mint egy wc, és szakadt (sokak szerinti szerelem) és képzeljünk el egy kastélyt ami kivül-belül hihetetlenül szép és nagy és hatalmas gyönörű szép kertje van amit el sem tudunk képzelni (kb ennyi a különbség a sokak által gondolt szerelem és az igazi szerelem között, talán még ennél is több.... Azt hiszem nagyjából mindent leírtam.

2010. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Látom,aki kimondja az igazat,az kapja a mínuszokat!Pedig senki nem mondta,hogy emiatt maradi lennél.Csak annyit,hogy a saját magánéletedbe fektesd az energiát,és ne mások véleményével törődj,de ne is szólj le másokat,akik más értékrend szerint élnek.Nekik az a jó,Neked meg ez a jó.

Akik meg régimódinak neveznek,azokkal kár foglalkozni,nyilván az irigység vezérli őket.Lépj túl a dolgon,ha örökké másokkal és a véleményükkel törődsz,akkor be fogsz kattanni!

2010. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,és én is tisztelem az ilyen embereket,de ne legyünk azért az erkölcs nagy harcosai,mert megváltoztatni senkit nem tudunk.Ahány ember,annyi féle.Van,aki így él,és van,aki úgy.Nem attól lesz valaki übermensch,hogy normálisan él.Kell a kivétel is.Nem muszáj megértenünk,ki miért él úgy,ahogy,de nem is kötelező mindig mindent a szívünkre venni.Amíg más nem bánt engem a viselkedéséves,addig én miért törődjek vele,hogy mit csinál?

Nem érzem magam bárkinél különbnek,vagy felsőbbrendűnek azért,mert én szerelemből teszem,amit teszek.Én ilyen vagyok,más meg olyan.Minden ember csak ember,egyik sem több,vagy kevesebb a másiknál.Lehet,hogy az egyik patkány,a másik meg angyal,de amíg nem keresztezik egymás útját,addig tegyék azt,amit jónak látnak.persze mikor valaki magyaráz nekem az Életről,én visszaszólok,és ennyi.


Ha TE boldog vagy így,nem is értem,miért marcangolod magadat ilyesmiken!Bántott valaki?Miért nem teszed helyre?

Ne az egész világon vezesd le a sérelmeidet,csak élj az elveid szerint.

2010. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!