Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy nem tudok és nem is akarok érzelmek nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Bár nagyon erős a libidóm, és általában nagyon vágyom a szexre, és gátlásos sem vagyok, akkor sem tudnék csakúgy lefeküdni egy idegennel. Nekem egyszerűen kellenek hozzá az érzelmek. Csak abban az esetben történhetne ilyen vele, merthogy nem zárom ki teljesen a dolgot, ha valaki eszméletlenül őrülten vonzana, de ilyennel még nem találkoztam. Nem értem az olyan embereket, akik csak úgy dugtak, és valójában egyáltalán nem tetszik nekik a másik, csak egy lyukat vagy a farkat látnak benne. Nekem kellenenek az intenzív érzelmek, a vágy a hév. Ez baj? Maradi vagyok? 21 L
2010. márc. 12. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
dehogy vagy maradi! ez a normális! azoknak vannak komoly lelki gondjaik, akik idegenekkel összefekszenek.
2010. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az utolsónak is tökéletesen igaza van, de tudod az van, hogy néhány fiú (mondjuk én is) azt szeretné ha az ilyen lányból lenne több, de ez fordítva is így van, de én is csak, egy testet irányítok nem én felelek azért amit mások csinálnak, tehát én innentől kezdve le kakilom hogy ki mit csinál. Igaz, hogy valakivel csak azért soha nem akarnék össze jönni mert nem k*rva, de a nem k*rva lányokat sokkal többre tartom.
2010. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!