Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogy tudnék megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen hogy tudnék megismerkedni minél több emberrel? Szaktársakkal stb?

Figyelt kérdés

Vannak bőven lányok is a szakomon, de nem vagyok túl nyitott meg könnyen ismerkedős típus. Nem voltam gólyatáborba, 1 embert ismerek a szakomon, haverom akivel együtt jelentkeztünk. De ő is hasonló típus mint én.

Szeretnék sok embert megismerni, kapcsolatokat kialakítani stb. Egy barátnő se lenne rossz.

Írhattok valami tippeket ismerkedéshez meg hasonlók. Bár még csak 3 napja járok az egyetemre, szerintetek későbbiekben magától is (akaratlanul is) megismerek majd embereket, vagy ha most nem teszek érte később csak rosszabb lesz? Középsuliban könnyebb volt, ott össze voltam zárva 30 emberrel de itt több száz ember van össze-vissza...



2015. szept. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
bemész egy órára, leülsz valaki mellé, 'hú, te hallottál valamit erről a tanárról, milyen lesz szerinted?' stb stb. akikkel egy szakra jársz azokkal azért akad közös téma
2015. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ide különösebb tanács, egyetemen megy az magától. Előadások, gyakorlatok, laborok, kollégium... Rengeteg alkalommal alakulnak ki spontán beszélgetések idegenekkel.
2015. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj be valami diákszervezetbe.
2015. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!