Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire zavarhatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire zavarhatja meg a parkapcsolatot/hazassagot, ha az egyik fel (jelen esetben feleseg/baratno) nem dolgozik es munkakereses tekinteteben nem is tesz meg mindent?

Figyelt kérdés

Felesegemnek 1 eve nincs munkaja. Eloszor,ahogy lenni szokott.. elvezte egy kis ideig, de 1-2 honap elteltevel mar jelentkeztek rajta a 'semmit teves' tunetei. Sok energiaja volt/van ezert alvaszavarai vannak, kedve joforman allandoan depressziv, testi tunetekre is szokott panaszkodni (leginkabb mellkasi jellegu) elvittem kivizsgaltatni, de szervi okot nem talaltak. Ennek ellenere megsem tesz meg mindent, nem erolteti az allaskeresest, inkabb belesupped a sajat szorongasaiba, illetve ezekre a tunetekre fogja, hogy adott napon eppen miert nem 'aktiv'. (Amig dolgozott sosem voltak ilyen panaszai)

Itthon ugyan megcsinal mindent, foz, mos, takarit, de en ugy latom, hogy ez abszolute nem eleg neki. Anyagi gondjaink ugyan nincsenek, en el tudom tartani a csaladot, de szemlatomast neki keves az "asszony elet". Akkor miert nem tesz ellene? Mit javasoltok, mit lehet ilyenkor csinalni, tanacsolni neki?


2015. szept. 7. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan süppednek bele, nem is olyan nehéz elveszíteni önmagunkat ebben a helyzetben, hiszen az ember azt kezdi érezni idővel, hogy ő haszontalan, és nem látja a kiutat. Nekem is volt, hogy erővel kellett elterelnem magam, és sikerült kikeveredni, nem belesüppedni, és végül sikerült egyenesbe jönnöm, de nem mindenki tudja ezt megtenni. Az embernek fontos, hogy hasznosnak érezze magát és azért az otthoni teendők a többséget nem elégítik ki teljesen. Én volt, hogy emiatt kezdtem el tanulni valamit, hogy addig is, míg nem találok munkát, hasznosan töltsem az időt, és emberek között legyek, ne csak otthon.
2015. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

sajnos a legtöbb nő ilyen.

eszükbe sem jut,hogy kreatívan töltsék el a naplopó életet,pl edzéssel,önfejlesztéssel mint egy férfi,hanem bedepiznek otthon aztán a fő programjuk a pasi ba-sztatása meg az önsajnálat.

én ultimátumot adtam amikor meguntam.

hirtelen lett melója igen gyorsan és visszaváltozott.

2015. szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szoval nalatok is hasonlo volt a helyzet?

Neha mar azt erzem, nem megy mar sokaig es en is ultimatumot adok, leginkabb az o erdekeben.

Keptelen vagyok megerteni miert csodalkozik, hogy sz.rul van, ha nem csinal semmit? Se ellene, se ugy egyebkent...Szeretem a felesegem, de nalam ez nem azt jelenti, h tetlenul el akarok neki nezni mindent, amivel sajat magat is hatraltatja az eletbe..

2015. szept. 8. 01:54
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
sztem nem köti össze a dolgokat v tudattalanul fél... valszeg ezért nem pakol bele mindent. Ugyan egyikünk sem szakértő a témában, de sztem egy őszinte beszélgetés nem árthat. Elmondod neki, h Te mit tapasztaltál, szted mi lehet az oka, ő mit gondol, stb. Jó lenne rájönni, h mitől fél.
2015. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# 2/4 Időpont ma 00:15 - Ez nem női jellemvonás, ez a helyzet a pasikat ugyanúgy meg tudja viselni, láttam.
2015. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!