Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar tőlem komolyat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar tőlem komolyat, vagy miért nem csókolt már meg?

Figyelt kérdés
Már túl vagyunk a 3.randin is, de még nem csókolóztunk. Legutóbb már megfogta a kezem, úgy sétáltunk, meg elbúcsúzáskor az ölelés mellett arcrapuszit is adott már. Azt mondja, hogy többet szeretne tőlem, mint barátság. Csak furi nekem, eddig az összes barátnőmet első randin megcsókolták, pedig nem vagyok csúnyább.. Nem versenyként fogom fel, csak nem értem, hogy egy 20 feletti férfi mire vár.. Mondjuk igaz, hogy nem voltam még fiúval, meg nem erőltetek semmit sem, csak nem értem. Legközelebbi találkán elköszönéskor, ha nem csókol meg, adhatok neki egy puszit a szája mellé (majdnem szájrapuszi)? :D
2015. szept. 7. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
véletlen megpuszilhatod a száját is h kapjon a fejéhez :)
2015. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Inkább szakíts vele


Ne személyesen hanem írjál neki, és mondd meg hogy játszópajtásaid már voltak óvodában de te ennél már komolyabbat szeretnél.


Na ne félj kapni fogsz ígéretet a csókolózásra és könyörögni fog még egy esélyért

2015. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

mi van ha csak nem akarja elsietni? mélyebbé érzékibbé szeretné tenni?

De te is a kezedbe veheted az irányítást minden jogod meg van hozzá h megcsókold

2015. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Mi 3 het utan csokoloztunk. Nem vagyunk szuzek. Igy akartuk. Azota egyutt elunk

Szoval nem ezen mulik a komolysag. Amugy meg minel lassabban alakul a testiseg ,annal tartosabb, komolyabb lesz a kapcsolat az idokozben kialakult kotodes miatt. N

2015. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva ez egy kicsit gáz, legalábbis gyanús, felnőtt emberek között. Esetleg nem szűz a srác, vagy Te vagy az első, akivel egyáltalán a randiig eljutott? Akkor még meg tudom érteni, lehet, hogy félénk, mert fogalma sincs, mit kéne tennie, és mikor. Egy kis türelem, rávezetés segíthet (a szájközeli puszi jó ötlet, esetleg többet is adhatsz, egyre közelebb az ajkaihoz, figyelve a reakciót). Vagy odabújhatsz hozzá, kicsit átölelve, a nyakát, haját simogatva, így stimulálhatod őt, és akkor talán jön magától is az a várva várt csók. Viszont ha 5-6 randi után se jut el addig, hogy megcsókoljon, akkor (akár tréfásan) rákérdezhetsz, hogy mégis meddig akar várni, esetleg vedd át a kezdeményezést. Lehet, hogy pár év múlva majd jót mulattok együtt az első csetlés-botláson. :)
2015. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahogy tudom, voltak előttem kapcsolatai, 2 egyéjszakása is, szóval annyira félénk csak nem lehet.. Akkor ezt a száj mellé puszit legközelebb bevetem, kíváncsi vagyok, mit reagál rá :D
2015. szept. 8. 00:14
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én direkt szeretem az ilyen férfiakat, akik nem egyből lerohanással kezdik, hanem megadják a módját az udvarlásnak. Tudják, hogyan kell felkelteni a vágyat egy nőben. Örülj, hogy ilyet fogtál ki, főleg elsőnek. Boldogságot nektek :)
2015. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó: egyébként ugyanezt gondolod, ha azt mondom, a srác külföldi diák itt Mo-on?
2015. szept. 8. 00:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem épp hogy komolyat akar és nem akar sietni. Az is baj manapság, hogy ezt nehéz megállapítania a fiúnak is , mert látod, valaki igényli a csókot már az első randin, valaki pedig tolakodásnak veszi és "még csak meg se akar ismerni" bevágja a durcát. Szerintem nem lesz vele gond, 1-2 randi még és biztosan elcsattan az is.
2015. szept. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!