Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj lenne velem, vagy miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lenne velem, vagy miert csinalom ezt?

Figyelt kérdés
Tetszettem egy pasinak(es ugy veszem eszre mai napig tetszem neki), de kiderult rola, hogy csak kalandozik, jatszik a nokkel., ebbol kovetkezik, hogy en is csak arra kellenek neki evek ota, csak nem kapott meg. Mivel mas pasi nincs kilatasban, ezert ha tudom, hogy o is ott lesz valami bulin, akkor kicsit jobban kioltozok(mini ruha, dekoltazs, magassarku), ezaltal pedig azt szeretnem elerni, hogy csorgassa a nyalat, bar ugyse fog megkapni...
2015. szept. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Le fogja szarni. Ha ilyen nagyon kemény gyerek még el is intéz mert leitat vagy ilyesmi.
2015. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Semmi baj!Egy r ibi vagy a sok közül!
2015. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogja lesz.arni, mert maskor is, amikor ki vagyok oltozve bamul.
2015. szept. 9. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
dedós vagy bzki. örül hogy megnézegethetett. ennyi.én is bámulok sokat. de nem ver földhöz hogy nem dughatok meg mindent ami mozog.
2015. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat o meg az a tipus, aki a kicsit is magara ado noket mind lefektetne.
2015. szept. 9. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!