Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megválaszolná? Adna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megválaszolná? Adna tanácsot? 21n

Figyelt kérdés

Szóval nem igazán értem az egyik ismerősömet. Tetszem neki, de mostanában furákat produkál. Mellesleg nem is szingli, bár a kapcsolata defektes kissé... Na de ez engem nem érdekel, annál inkább, hogy miért produkál fura dolgokat.


Egyik pillanatban, neten lelkizik velem, teljesen megnyílik, őszintén beszél a dolgairól, érzéseiről. Bármilyen kisebb bókomtól oda-vissza van. A bókolás a munkájára vonatkozik. Olyanokat mond, hogy neki olyan bnő kell, mint akkor minden más lenne, mármint az élete. Persze ezekről már régebben is beszélt, 1x bátrabban, máskor immel-ámmal, kellemetlenül, depisen.


Ha személyesen talizunk furcsa érzés tölt el. Érzem, hogy a kisugárása olyan más. Nem árad annyi melegség belőle. Mármint nagyon kedves, de részben mégis más. Ha összefutunk, mindig össze-vissza bámul, nem a szemembe néz, azaz kerüli a szemkontaktust, ami engem viszont zavar.


Olyan, mintha nagyon nyugodt, megfontolt lenne /miközben nem az, mert stresszes mindig/, nem is tudom miért, de fura érzésem van vele kapcsolatban.


Mintha egyszerre lenne barátságos és kedves, távolságtartóbb és hidegebb. Viszont mindig közel áll hozzám, lehet pont az a pár cm. távolságtól ilyen, hogy ennyire közel vagyok? Nem tudom miért érzem ezt, hogy lehet egyszerre ilyen meg olyan is, de ezt érzem. Mintha egyszerre lenne kíváncsi rám, de nem is érdekelné, hogy mi van velem. Máskor ha ránéztem kiváltott valamit, most olyan ködöt érzek....


Nagyon zavar... Nem akarok semmit tőle, de nem szeretem ha így viselkednek velem.


Tudom, hogy mostanság rossz passzban is van, de ezt az ingadozást nem értem. Bár a múltkor neten panaszkodott, most személyesen azt mondta minden rendben... Ezt se értem. Olyan furi, ha személyesen talizunk, mint aki... Olyan "jó dumáljunk ha már találkoztunk, aztán lépek dolgomra". De neten meg "Legszívesebbet veled lennék itt, meg ott.. "


Régebben személyesen is nyitott volt, most játssza kicsit az agyát. Tőmondatokban felelt személyesen, pedig megbízunk egymásban... Neten meg ömlengett... Mintha két ember lenne néha.


Miért ilyen fura a viselkedése?

Miért érzek ellenszenvet a viselkedésében? Egyszer úgy érzem hozzám menekülne, máskor, mintha tőlem, pedig én aztán nem üldözöm, nem keresem...



Vélemények?


2015. szept. 10. 14:33
 1/2 A kérdező kommentje:
*neki olyan bnő kell, mint én
2015. szept. 10. 14:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Unalomüző vagy neki, semmi több.
2015. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!