Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintét megválaszolná valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintét megválaszolná valaki? Adjatok tanácsot.20L

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a párom vonzalmat táplál az egyik lányismerőse iránt. Nagyon bevonzotta a csaj, hónapokig csinálta a dolgokat, viszont nem csalt meg. Szóval csak 'csorgatta a nyálát...'


Kérdeztem tőle, hogy ki az illető, mert láttam őket csevegni? Azt mondta, csak egy ismerőse. Nem tudja, hogy tudom a részleteket. Játszottam a 'hülyét', mintha semmiről sem tudnék...


Mondtam neki, hogy remélem is, mert különben bajok lesznek... Azt mondta, hogy persze, csak egy ismerősöm és csupán váltottunk pár szót.


DE! Mennyi az esélye, hogy tényleg letesz róla? Hogy észbe kap és befejezi teljesen?


Ha vonzódik hozzá, akkor mennyi idő lehet, míg teljesen elfelejti a csajt? Mert az a cél, feltéve ha folytatni akarja a párkapcsolatot.


2015. jún. 6. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A meglátásom : már ezerféle módon írtad ki ezt a kérdést,ezen kattogsz már nem tudom mióta.Te tényleg nem érted hogy palira vettek ? Mit gondolkodsz még ezen ? A hátad mögött folytak a dolgok,a barátod rá van cuppanva egy másik csajra,ennyi.Te tudod ezek után mit csinálsz.Bár azt gondolom semmit nem fogsz csinálni,mellette maradsz,mert jobb esetben már dobtad volna.
2015. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mindeközben ő meg örül neki, hogy sikerült téged hülyére vennie és vígan fogja folytatni a kis játszmáját. Az is lehet, hogy legközelebb amikor éppen nem lesz melletted, a csajjal fog enyelegni és nyugodtan fogja csinálni, mert azt fogja hinni, hogy te mit sem sejtesz.


Ne legyél ennyire balga, te lány.

2015. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát. Ulj le vele beszelni hogy gond van nem erzed hogy ugyanugy figyel rad stb. Akarja e veled folytatni. Persze ha veled ugyanolyan mint volt akkor ezt nem mondhatod. Mindenesetre szerintem indulj kifele ebbol a kapcsolatbol. Aki csak egy ismerosnek nevezi azt aki utan hajt...az azt is degradalja aki utan hajt es teged is mert nem oszinte veled.

ha lesz valami a csqjjal egybol dob vagy kellene valaki aki massal is volt?

Meg csak husz eves vagy. Talalsz olyt aki jo es nem msot kell elkezdeni a megalazkodast.

2015. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amint nem vagyok biztonságban egy kapcsolatban, és inog a talaj, én lépek! Ha már másra vágyik, mások után koslat és másokhoz vonzódik, és én már kevés vagyok, akkor mi értelme tovább? Beszéljétek meg, kérdezz rá, de ha nem prtner benne és játsza a hülyét, akkor lépj le, mielőtt nagyot sérülsz!
2015. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De pont az, hogy minden rendben köztünk. Nem értem egy jó kapcsolatban miért viselkedik így? Ezt magyarázzátok meg!
2015. jún. 6. 10:16
 6/17 anonim ***** válasza:
"minden rendben köztünk"? AKkor miért csinálta? Jah amúgy a "királyi többest" szerintem ne használd. Te úgy érzed, látszólag Ő nem.
2015. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Persze nem lép ki a kapcsolatból a csávó mert még nincs meg a másik, vannak ilyenek, kell egy biztos pont ha koppanna de amint a másik csaj zöld utat ad, tényleg vagy megcsal vagy otthagy. Ebbe törődj bele. És én egy örök szingli vagyok, hogy ne tudnék tanácsot adni. Lépj előbb te. Surda-t idézve a Forró szélből: "Engem nem rúghatnak ki, én mondok fel és emelt fővel távozom!" Te is tégy így!
2015. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem örök szingli csak elírtam.
2015. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért mert erős a kémia felé, testi szinten felkorbácsolja, vonzónak látja. Férfi, a testiség és a z érzelem rájuk inkább jellemző, hogy gyakran külön szálon fut. Magyarul a test reagál függetlenül attól, hogy mi a helyzet köztetek. Ilyen a vágy, így van programozva.


A kérdés csak az, hogy erre hogyan reagál. Ellenáll, és ha igen meddig avagy sem. Az ember az élete során összefuthat igen vonzó potenciális partnerrel, tehát durva kísértés alá kerülhet. Azt sose feledd el, hogy ne magadból indulj ki, a két nem eléggé máshogy van bekötve. Tehát ne várd el, hogynőként reagáljon és működjön, mert nem az. (pont ezt szereted benne, hogy férfi és nem nő igaz? ;) )

2015. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
A férfiakat nem monogám kapcsolatra találták ki,hiszen fő feladata,hogy utódokat hozzon létre.Csak a társadalom,emberiség találta ki,hogy párosan élje mindenki az életét.
2015. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!