Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnantól számít két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnantól számít két ember egy párnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem megbeszélik, hogy innentől ez egy kapcsolat? Már csak az évforduló miatt is:)
2015. szept. 12. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megbeszélik. Egyik az, hogy az évforduló miatt, a másik meg az, hogy egy kapcsolat azért kötöttségekkel is jár, ha pedig nem vagytok egy pár, mégis milyen alapon tennéd szóvá ezt vagy azt?

A viselkedés nem minden. Egy sráccal mi is úgy vagyunk hónapok óta mintha egy pár lennénk, de ha szóba kerül a dolog, akkor nem jutunk egyről a kettőre. Ez a kavarás.

2015. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ezért kérdeztem. Volt már hasonló eset az életemben, amikor 1,5, közel 2 hónap után kérdeztem rá a dologra és óriási balhé kerekedett belőle, mondván kényszerítettem rá, pedig nem így volt, csak érdekelt hogy állunk egymással.
2015. szept. 12. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ezt valahogy nem kellett megbeszélni, egyértelmű volt már az első randi után is :)
2015. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. A mi kapcsolatunk nagyon viharosan indult. Nagyon nehezen csiszolódtunk össze és a megismerkedésünktől majdnem egy év telt el mire azt lehetett mondani,hogy oké most már jól kijövünk egymással de még nem voltunk igazából egy pár. Majd később ahogy telt az idő egyre jobban elmélyült a kapcsolat közöttünk.


A hosszas bevezető lényege,hogy nem volt kiemelhető pillanat,hogy na akkor mostantól egy pár vagyunk. Ami az évfordulót illeti. Ez vicces dolog :D minden évben megemlékezünk az első találkozás napjára pedig azután még 1,5 évig rettentő rögös volt az út. Szóval lassan 3 éve ismerjük egymást de effektive valamivel több,mint egy éve vagyunk ténylegesen,harmonikus kapcsolatban. És hát utóbbinak nincs kijelölt dátum :)

2015. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!