Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Ha szemben ül velem a férfi, lába kinyújtva, szétnyitva, székben hátradől. Ha elmegy mellettem, de nincs idő, lehetőség beszélni, rámnéz, kérdő tekintet, szemöldökét megemeli. Ha szemben állunk egymással, beszélünk, elég közel àll, szemembe néz, figyelmesen hallgat. Néha, csak úgy céltalanul téblábol kôrülöttem.
2015. szept. 13. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szivesen megdugna!
2015. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, biztos benne hogy megkaphat. Csak lehet van valakije és ezért nem akar kezdeményezni.
2015. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs senkije
2015. szept. 13. 13:02
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Túl sok krimit nézel, nem minden a jel, van hogy a bizonyítékok is hazudnak. Kérdezz rá inkább, vagy beszélgess vele többet. Ha nincs senkije csak lépni fog. :)
2015. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mosolyogj ra. Add ala a lovat. Bejossz neki. Fel kazdenyezni.
2015. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!