Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki 20 körüli létére 40+ éves nőbe szeretett bele és bemutatta a szülienek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szegény szülők:D
2015. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A 40+éves nőci, ne csodálkozzon ha az anyucid megrángatja, és kipenderítí az otthonotokból.


Ha a fiam lennél, én ezt tenném a vén libával.

2015. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
* én ezt tenném a hozzád képes anyád korabeli vén libával.
2015. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En ismerek kozelrol ilyen szemelyt. A fiu 26, a no 40 plussz. Meg egesz hol neznek ki egymas mellett, mivel a no siman letagadhat 10, akar 20 evet is!!!

Mar nem egyszer vitt haza a fiu idos holgyeket baratnojekent, a legdurvabb az 56 eves volt....

Az edesanyja mindet elfogadta, a jelnlegivel sincs baja, sot, nagyon rendes es aranyos no, en is nagyon kedvelem.


Annyi hogy majd a kesobbiekben lesznek hatalmas kulonbsegek kettojuk kozott, de persze ezt ok tudjak.

2015. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 év kor különbségnél a legkevésbé azon agódnék, hogy mit szólnak a szülők. Amugy van, majd 10évig voltak együtt, majd a srác családot akart, hàt itt bukott a történet.
2015. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Most sokan nagyot fogtok nézni, de ezeket a kérdéseket annyira szeretem. Nálunk mondjuk fordított a helyzet, de:

apukám 64 éves, anyukám pedig 38. Én 16. A papám testvére 68, az ő felesége is 41-2. A fiúk 19 éves és mindegyik "barátnője" 40 körül van. Tehát vannak ilyen esetek. Viszont amikor a nő sokkal idősebb az tényleg baj lehet, hisz amikor a férfi szeretne majd gyereket a nő addigra már nem tud szülni.

2015. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
*apukám testvére. Rosszul írtam, bocsi :D
2015. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
87%
Szia, 23 vagyok, nekem is a 40 év körüli nők tetszettek mindig, a fiatalokat meg se nagyon néztem, a szüzességemet is egy 42 évesnek adtam oda 15 évesen, a szüleim nem szóltak bele, de furcsának tartották. A mai napig a 40-45 éves korosztály vonz. 5 párkapcsolatom volt eddig, mindegyik ilyen korosztályú nő volt, ebből 3 tartósabb (2-3 éves), kettő csak szexkapcsolat volt. A mostani párom 46 éves, vele már két éve együtt vagyok, tökéletes vele minden, én meg szerelmes vagyok. A szüleim mindig azzal riogatnak, hogy ebből soha nem lesz pár évnél tartósabb viszony, és ez kicsit elkeserít, mert tudom, hogy valamennyire igazuk van, de valahogy jól esik nekem egy ilyen kapcsolat, én soha nem szakítanék a párommal, az eddigiek közül is mindig ők mondták be a kapcsolat végét, nem én.
2015. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jól működő kapcsolat alakul ki egy 20 és 40 éves között, itt olvashatunk is példát rá egy fiútól; szerelmes a nőbe, csak akkor fog bukni az egész, ha szerelemből gyermeket is szeretne, mert a 40 fölöttiek már nem olyan jók szülés terén..:)

Egyébként én úgy vagyok vele, hogy amíg jól érzi magát a két fél, addig a kor egyáltalán nem számít; persze idővel kijönnek bizonyos "ellentétek" a kor miatt, például más az érdeklődési köre egy 20 meg egy 40-50 évesnek, de ha meg tudják maguk közt oldani, akkor egy jó párkapcsolat is kialakulhat a két fél között. Annyi a baj, hogyha a fiú a fiatalabb fél és családot is szeretne, akkor az a kapcsolat végét jelenti.

2015. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kezdek magyar pasival.... Sajnos még csak 26 vagyok.... :(((
2015. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!