Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcolnátok 20évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolnátok 20évvel idősebb házas férfiért, ha még csak egy kaland erejéig is?

Figyelt kérdés

Majdnem 20èv korkülönbség van köztünk,de én bármit megtennék érte. Mindig is az idősebbekhez vonzódtam, nem kell az apakomplexus dumával tàmadni.

Valaki volt már hasonló helyzetben?

(A pasi foglalt)

21/L


2015. szept. 14. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.
2015. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt de nem harcoltam erte en csak dugni akartam, eleinte o is, aztan mar valni akart amitol en halalra remultem (20 voltam) es gyorsan otthagytam:-))


Egy masik detto ugyanez otthagyta ertem az elettarsat akivel 10 evig voltak egyutt mikozben mondtam h ne tegye, mert nem vele tervezem leelni az eletem:-))Szerencsere a no kesobb visszafogadta:-))


Azota sem kezdtem foglalt pasikkal, foleg nem ekkora korkulonbseggel:-)Ha egy pasiert kuzdeni kell es nem o kuzd erted az sztem mar regen rossz:-))

2015. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Van 1.2 milliárd másik pasi, majd pont egy miatt fogok búslakodni.
2015. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Biztos nem áldoznám a fiatalságom erkölcstelen vén kujonokra. Hacsak nem én is olyan kevés erkölcsű lennék, de nem vagyok.
2015. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem voltam,és nem is leszek egy család szétcincáló rá.... Ha olyan nagyon fontos számodra hogy idősebb pasival\pasival legyél miért nem független keresel.Hidd el nem fogja a családját elhagyott és kétlem hogy holmi rőlöooke légyottért veled felvonás a házasságát.Had keres független pasit.Ja és ha netán te lennél az asszony helyében hogynéreznéd magad hogy egy 20- as évei elején járó csajszi akasztotta anférjedre, nem ártana bekegondolnod mert egyszer te is megöregszel.
2015. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 14. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Harcolj. 35/F
2015. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.De csak a kaland kedvéért.
2015. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, titokban, s csakis a kaland kedveert.Senkit meg ne bantsatok(pl.a feleseget)
2016. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!