Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szűrheti ki egy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szűrheti ki egy gazdag férfi azokat a nőket, akik a pénzért jönnének össze vele?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy gazdag férfi, aki sok nőnek bejön, de e nők 90%-ának csak azért, mert gazdag. Hogy szűrheti ki őket, és találhatja meg a 10%-ot, akik a személyiségét szeretik?

2015. szept. 14. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Teljesen smucig se legyél, mert én voltam már együtt olyan pasival,aki tele volt,vagy 2x annyit keresett,mint én(pedig én se keresek rosszul), de egy forintos virágot vagy csokit nem ajándékozott volna nekem...
2015. szept. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én a gazdag nő kategória vagyok, de azt hiszem, hogy a tapasztalataim alapján nyugodtan megerősíthetek pár előttem szólót. Engem nem érdekel a másik pénze, az a fontos, hogy saját magát eltudja tartani, normális élete legyen, célokkal. Ezen kívül az intelligencia és az önálló gondolkodás is elvárás nálam. Ha randizni megyek valakivel, akkor szeretek egyszerű helyekre, egyszerű kávé, üdítő kombinációval menni. Megkérdezem, hogy mivel foglalkozik, de nem a pénz miatt, hanem azért, mert elég fontos része az ember életének a munkája és kíváncsi vagyok. És mindig BKVval megyek találkozni, vagy gyalog. A pénz mindig csak később kerül fel, mikor már megismerek valamennyire valakit...
2015. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!