Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ti miert vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti miert vagytok egyedul? kort is

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ki mondta neked,hogy egyedul vagyok?

18/L

2015. szept. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
Ez csapda...
2015. szept. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok.
2015. szept. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én rád várok.... L
2015. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok a köc$ög, kevés a biztonság xD
2015. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok. SOSEM vagyunk egyedül. A kormány figyel minket. A nagy testvér mindent lát.
2015. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyedül nem vagyok, mert vannak barátaim, járok emberek közé, de párkapcsolatom jelenleg nincs.

Az az igazság, hogy egy ideje nem is vagyok rajta aktívan, hogy legyen. Egyenesbe kellett hoznom az életem, mert azok a körülmények, amik a volt kapcsolatom végéhez is hozzájárultak, alkalmatlanok voltak, hogy egy párkapcsolatot - akárhogy szerettem volna - fenntartsak bárkivel. Nem akartam, hogy megismétlődjön, ami az exemmel volt. Úgyhogy azzal foglalkoztam, hogy amennyire tudom, rendbetegyem. Most járok ennek a folyamatnak a végén, de ehhez évek kellettek. Most 30 éves vagyok, majd idővel jöhet a párkapcsolat is, most már nem vagyok annyira másoktól függő helyzetben.

2015. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok egyedül, de volt egy hosszabb szünet. A válásom után magamat akartam először helyrehozni, ezért 2 évig nem ismerkedtem, nem bonyolódtam kapcsolatokba.
2015. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nemet váltani tudó Bohóchal vagyok, most éppen fiú :D

És az oceánban sosem vagyok egyedül...

2015. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!