Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a különc, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a különc, hogy borzasztó szarul érzem magam mióta megtudtam, hogy az exemnek gyereke született mástól?

Figyelt kérdés

Mióta megtudtam olyan szarul érzem magam.

Más is volt így mikor ilyen helyzetbe került? Vagy csak én avgyok a hülye, hogy így érzek?



2015. szept. 15. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érintett különösen meg, mert minden gyerek áldás.Hogy melyik családba születik, lényegtelen.


ui: ha még kiderül, hogy a tiéd, akkor milyen lenne a lelkivilágod?:DD

2015. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez tulajdonképpen féltékenység. lépj túl rajta, ne emészd magad, ha nem maradtatok együtt, akkor nem működött. Lesz neked is és boldog leszel :)
2015. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha szakítás után 6 hónappal született az a gyerek, akkor én is egy kicsit furcsán érezném magam. Ha két évvel, akkor örülnék neki, felhívnám, és gratulálnék.
2015. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2 éve mentünk szét.

Tőlem soha nem akart gyereket, mostmeg akivel eggyütt van már ilyen hamar be is vállalta.

Nem hívtam és nem is akarom felhívni.

Haragszom rá és rosszul érzem magam.

2015. szept. 15. 11:27
 5/13 anonim ***** válasza:
A két év nem jelent semmit, attól függ mikor voltál szexuálisan vele utoljára.
2015. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem különcség, hanem sértett vagy, és még mindig szereted. Ha nem szeretnéd, hol foglalkoznál már azzal, hogy bepasizott és még gyereke is lett! Tedd túl magad rajta, és lépj tovább, ne ragadj meg ezen a ponton mert az élet elmegy melletted úgy, hogy te még mindig a sebeid nyalogatod.
2015. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt már a szakítás után, nemaz enyém a gyereke.
2015. szept. 15. 11:37
 8/13 anonim ***** válasza:
7 Csak azért kérdeztem, mert szakítás után nekem több mint 2 évig kotort utánam az ex:)
2015. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Itt szó sincs ilyesmiről.
2015. szept. 15. 11:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal is pont a napokban beszéltük, hogy a legelső barátnője esetében, akivel már valami 6 éve szakítottak, is megdöbbentő és kicsit rossz érzés volt látnia, hogy férjhez ment (és nyilván nem a páromhoz). Pedig kölcsönös volt a szakítás, békés és egyértelmű. Bőven volt másik barátnője már, mikor meglátta a hírt, és nem is szerette, túl volt rajta réges rég.


Gondolom, ez ilyen furcsa érzés, hogy valaha, valamikor évekkel ezelőtt, de sokáig részei voltatok egymás életének, mondogattátok, hogy mindezen majd együtt mentek keresztül, aztán valahogy mégsem... Azt látni, hogy mással megtalálta azt, amit veled nem, elhiszem, hogy rossz érzés lehet. Mintha te nem lettél volna elég jó azokra a dolgokra (jelenleg a családalapításra). Pedig nem erről van szó, csak kettőtök személye nem stimmelt annyira, hogy mindezzel együtt is boldogok legyetek.


Gondolj arra, hogy ahogyan ő, úgy te is megtalálod majd a boldogságot valaki más oldalán :)

2015. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!