Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a különc, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a különc, hogy borzasztó szarul érzem magam mióta megtudtam, hogy az exemnek gyereke született mástól?

Figyelt kérdés

Mióta megtudtam olyan szarul érzem magam.

Más is volt így mikor ilyen helyzetbe került? Vagy csak én avgyok a hülye, hogy így érzek?



2015. szept. 15. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én mikor megtudtam "örültem" inkább, bár nem különösebben érdekelt

Még egy elég nyomós indok, hogy ne engem zaklasson mikor veri az új álompasija és hasonlók (mint tette korább)

2015. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem különc vagy, hanem gyereket akarsz. Rosszul esik, hogy amit neked nem adott meg az ex, azt egy következő nő megkapta. Azt ne felejtsd el, hogy korántsem biztos, hogy tervezetten történt a dolog, és az sem, hogy a gyerek össze fogja őket tartani, főleg, ha az ex nem kifejezetten apa-típus. Mikor én megtudtam, hogy az exemnek gyereke született mástól, sajnáltam a nőt, amiért egy életre ahhoz az emberhez kötötte magát, és hálás voltam, amiért nem vagyok a helyében. Nem véletlenül szakítottunk egykor. Te még mindig az exed oldalán lennél, ha rajtad múlna, különben elborzasztana a gondolat, hogy hozzákösd magad egy életre.
2015. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, veled van a probléma.



A kisebbik gond, hogy semmi közöd hozzá... de ráadásul még irigyled is tőle? Vagy féltékeny vagy rá? Mégis, miért?

2015. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!