Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az egyik nő ismerősöm meggyanúsított, hogy én biztos kavarok a párjával. Holott nekem már egy éve van párom és jól megvagyunk. Régebben jóban voltam a nő párjával, mert haverok voltunk, de amikor kiderült, hogy többet akar barátságnál, megmondtam neki, hogy hagyjon, mert párja van, és nekem is van. Szerintem most a férfi beszélte tele a nője fejét, bosszúból, hogy visszautasítottam vagy nem tudom. A nő elég csúnya üzeneteket írt nekem...szidott benne engem meg a családom..

Visszaírtam neki rendesen, de nem hisz nekem. Csúnyákat nem akarok neki visszaírni, csak hát azért felidegesített, mert a családomat senkit se minősítse.

Szerintetek ne reagáljak a többi levelére vagy mi legyen?


2015. szept. 15. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit gonosz leszek, de ezt én tenném, te tégy belátásod szerint. :)

Szóval mivel az ilyen emberek nem állnak le addig, míg nem nekik lesz igazuk addig csesztetni fog a leveleivel.

Ha nem hiszi el az igazságot, akkor add meg neki az ő igazát. Vagyis, hogy milyen jó volt az urával az ágyban. :D Ezzel a nő is ki lesz akasztva, és a férfin is csattanni fog az ostor. Te meg előtte megbeszéled a pároddal. :)

Én olyan ember vagyok, aki nem hagyja senkinek, hogy elnyomja, és hogy rágalmazza, meg semmibe vegyék az igazam. Emellett nem állok le egyetlen egy ilyen emberrel sem vitatkozni. Nem érdemes, mert úgy is ő van hazai pályán. :D Nem nyerhetek. De adhatok egy csavart labdát. :)

A te megoldásod inkább működőképes, mert nem lesz belőle haragos, de őszintén szólva egy ilyen emberért, nem hiszem hogy kár lesz...


22/F

2015. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Húha, és ha tegyük fel kavarnátok, mégis mit érne avval, hogy neked olyanokat írogat? Saját magát járatja, én megmondanám neki, hogy buta ember mert nem látja milyen játékot űz a barátja, aztán meg letiltanám.
2015. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

* Szerintem most a férfi beszélte tele a nője fejét, bosszúból,


Ilyet egy pasi ilyen szituba sosem csinál.(ez banánhéj:D)


Szóval miért kamuzol?:D

2015. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3+ De a primko vidéki libák igen, ha a pasijukat az exükkel össze akarják rántani, hogy a faszi ne beszéljen a nővel:D
2015. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!