Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy hallani se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy hallani se akarok róla, hogy olyan pasival járjak, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

28 évesen alig várom, hogy szüljek, de eddig a legtöbb pasi futva menekült, amikor megtudta, hogy nekem nem csak kapcsolat kell, hanem mielőbb gyereket is akarok. Jelenleg van valakim, idén jöttünk össze. Tudja is, hogy nagyon szeretnék szülni, és mindeképp őt képzelem el a gyerekem apjának, de nem merem megmondani, hogy harminc évesen már babázni akarok mindenképp, mert nem tudom, hogy fogadná. Tíz évvel idősebb nálam, alapból nem a saját korosztályomban keresgéltem, mert ők nagyon értelenek még, meg amúgy se jönnek be a fiatal pasik.

Miért olyan furcsa ma az embereknek, hogy nem látom értelmét egy gyerek nélküli kapcsolatnak, és anya akarok lenni?


2015. szept. 15. 17:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Alig merem leírni, hogy nekem már van egy kisfiam, tudod mindketten akartuk, nem csak én. Térj észhez. Ha nem csak provokációnak írtad ki. Remélem igen. 25/N
2015. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szegény, sajnállak, ha neked csak a gyereked a családod... Egészséges embereknek van anyja, apja, testvére stb... Meg ugye a párja is. A gyerek az csak egy aprócska része a családnak. És sajnálom a gyereket is, hogy ilyen hárpia anyja lesz. Amúgy az én régi osztálytársaim többségének már 1-2 gyereke (de van akinek 3-4) van 24-25 évesen... Szóval nem olyan ritka ez. Még egy bizonyíték, hogy veled van a gond.
2015. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Hú de rosszul esik neki, hogy azért nincs gyereke, mert nem érdemli meg:D
2015. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én találtam olyat 17 évesen, aki, azt mondta pár éven belül akar. Persze ezt nem az első randin beszéltük meg, kb. fél éve jártunk, amikor először szóba jött. Nem sokra rá megkért, és 1,5 hónappal a 19. szülinapom előtt szültem.

Mondjuk az is számít, hogy már sok éve ismertük egymást, mikor összejöttünk.

Én is csak azt mondhatom, valamit te csinálsz rosszul, én is olyat kerestem, akinek szülni fogok, mondjuk én nem írtam a homlokomra, és elvileg bőven ráértem még...

én:21/L párom:31/F

2016. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!