Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy hallani se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy hallani se akarok róla, hogy olyan pasival járjak, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

28 évesen alig várom, hogy szüljek, de eddig a legtöbb pasi futva menekült, amikor megtudta, hogy nekem nem csak kapcsolat kell, hanem mielőbb gyereket is akarok. Jelenleg van valakim, idén jöttünk össze. Tudja is, hogy nagyon szeretnék szülni, és mindeképp őt képzelem el a gyerekem apjának, de nem merem megmondani, hogy harminc évesen már babázni akarok mindenképp, mert nem tudom, hogy fogadná. Tíz évvel idősebb nálam, alapból nem a saját korosztályomban keresgéltem, mert ők nagyon értelenek még, meg amúgy se jönnek be a fiatal pasik.

Miért olyan furcsa ma az embereknek, hogy nem látom értelmét egy gyerek nélküli kapcsolatnak, és anya akarok lenni?


2015. szept. 15. 17:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy hangzik mintha spermát keresnél a méhednek.

Ez nem megy 1-ik hónapról a másikra, te 28 éves vagy neked persze h hamar kellene, de akkor sem ilyen gyorsan, ahhoz kell egy bizonyos idő legalább 1 év amit aktívan együtt éltek. De az a minimum,.

Nekem házassághoz kéne legalább 3 év minimum és utána majd a gyerek.

2015. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kapuzárási pánik gyanús. Vigyázz ezzel, mert nagyon visszaüthet!
2015. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

Az rendben van, ha gyereket akarsz. Ahogy az is, hogy vannak férfiak (és nők), akik nem akarnak. Ugyanis gyerek nélkül is teljes életet lehet élni. Egyáltalán miért kéne mindenkinek gyereket akarnia?

Abból kiindulva, hogy a gyereknemzés is egy tök átlagos, biológiai funkció, biztos, hogy nem azért lépnek le mellőled a pasik. Inkább azért, mert nem potenciális partnert látsz ennük, hanem csak egy spermadonort. Neked a legfőbb célod a gyerek, és nekem a szövegedből az jött le, hogy ehhez a férfit csak egy "szükséges rossznak" tartod.

2015. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem baj. Csak a lehetöségeidet rontod annak ellenére, hogy (szerintem!!!) neked van igazad.
2015. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

'De sajnos az idősebbek se akarnak mindig azonnal gyereket... ez miért van?'


Mondjuk azért, mert minden ember másmilyen? Nem mindenkinek az élete legnagyobb vágya egy gyerek.

2015. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen, érdekes válaszok is születtek, de én mindig úgy gondoltam, hogy fiatalon akarok szülni. Amúgy ha egy pasi nem alkalmas apának, mert nagyon független, szívesen szórakozik vagy kinézetre nem szimpatikus, azzal már szóba se állok. Egyébként lehet, velem van a baj, de nem tudom magam elképzelni egy olyan hosszabb kapcsolatban, ahol a második évfordulón még nincs közös gyerek. Lehetséges, hogy kapuzárási pánik, de nagyon vágyok már a terhességre, abból meg elegem van, hogy minden pasi, aki bejön és emberileg is rendesnek tűnik, csak halogatja a dolgokat, nem is szoktak ezért néhány hónapnál hosszabb kapcsolataim lenni. És tényleg nem látom értelmét, hogy 2-3 évig együtt legyek valakivel, és utána szétmenjünk, mert már nem 17 éves vagyok. Nem szeretem a mai felfogást, hogy minél tovább bulizni, minél később családot alapítani, egyszerűen nekem a bulizásra nincs szükségem, családot meg már most szeretnék! És utálom a sok idiótát, aki szerint ez baj! Miért olyan nehéz elhinni, hogy vannak még konzervatív nők, akik nem tudják gyerekszülés nélkül elképzelni a húszas éveik végét és azt, hogy olyan férfival legyenek, aki nemcsak társ, hanem apa is szeretne lenni?
2015. szept. 16. 13:20
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
A bulizásnak semmi köze a családhoz. Én sem járok bulizni (soha semmikor) mégsem akarok gyereket. Talán azért baj amit akarsz, mert elég taszítóan adod elő magad. Senki nem örül neki, ha egy nő csak tenyészállatnak nézi. Mert igen, neked ez a legfontosabb. A legtöbb ember viszont azt szeretné, hogy magáért szeressék, feltétel nélkül (és nem akkor ha gyereket csinál neked). Talán azt kéne megvizsgálni, hogy miért van benned ez a beteges gyerekakarás. Egy psziczhológus többet segítene, mint egy spermabank az tuti. Kapálózhatsz felhábrodottan, de lám mégsem éred el amire vágysz, tehát valíaki mégsem oké... Persze könnyebb megmaradni azon a gyerekes szinten, hogy mindenért a férfiak a hibásak ha lusta vagy továbbfejlődni. Ilyen jellemmel a gyereket is megszivatnád amúgy, akit annyira imádni akarsz. Ja és a konzervatív életszemlélet nem egyenlő az azonnali, kényszeres gyereket akarással.
2015. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék gyereket, nem vagyok bulizós, se felelőtlen stb, de én is menekülnék ha valaki akivel épp alakul a kapcsolatom közölné, hogyha nem csinálok neki gyereket 30 éves koráig akkor nincs is értelme.

Félreérted.

Ők előled menekülnek, nem a gyemekvállalás gondolata ijeszti el. 26/F

2015. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én meg azt gondolom, hogy aki önmagamért szeret, az megadja nekem, amire vágyom, vagyis a gyermekáldást. Mert én tényleg nem tudom elképzelni az életem úgy, hogy nincs családom. Nem arról van szó, hogy nem önmagáért szeretem a párom, mert önmagáért szeretem, ezért is akarok tőle gyereket mindenképp. Mert nálam a szerelem azt jelenti, hogy annyira szeretem és becsülöm az illetőt, hogy a gyerekem apját látom benne.
2015. szept. 16. 14:12
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Igen, kérdező, jól látod, hogy veled van a baj, mert aki 28 évesen azt mondja, nem tudja elképzelni a második évfordulót gyerek nélkül, az érzelmi és párkapcsolati téren súlyos visszamaradottságban szenved. 3 év elég hozzá, hogy kiderüljön, érdemes-e megmaradni a kapcsolatban, és jöhet a gyerek. Ennek semmi köze a bulizáshoz, egy családcentrikus ember pontosan ugyanúgy tudja, hogy a családnak biztos alapokon kell állnia, vagyis csak a megfelelő nőnek csinál gyereket, aki társa és támasza lesz az életben, önmagáért szereti, mellette áll jóban-rosszban gyerektől függetlenül. Azok a férfiak menekülnek tőled a leggyorsabban, akik valóban gyereket akarnak rövid távon, ugyanis te nem vagy megfelelő társ a gyerekvállaláshoz, nekik pedig nincs idejük kivárni, hogy benőjön a fejed. A férfiak nem tenyészkancát keresnek, akkor sem, ha te tenyészhímet keresel közöttük. Szülni azért a legtöbb nő tud, ezzel nem fogsz ráverni egy nőre sem, aki hajlandó az életben is párja lenni a férfinak, nem csak az anya szerepre hajt.. tudod, azt ki kell érdemelni! Bizalommal, emberséggel, feltétlen szeretettel. Ameddig ezekre az érzésekre képtelen vagy egy férfi felé, addig ne reménykedj, hogy valaki benned fogja megtalálni a társát egy életre. Ha 30 évesen anya akartál lenni, akkor van egy rossz hírem, jópár évvel ezelőtt meg kellett volna állapodnod. Most már hiába erőlködsz, nem fog összejönni, nem fér bele egy kapcsolat felépítése a rendelkezésre álló időbe. Nem te vagy az egyetlen, akivel ez történik, de miért is olyan mágikus szám az a 30? Mert 12 évesen kitaláltad, hogy addigra gyereket akarsz? Jó eséllyel 5 éven belül lehet gyereked, ha változtatsz a hozzáállásodon. Ne apát keress, hanem társat. A toporzékolást és puffogást, hogy te most akarod, és miért nem hajlandó neked senki megadni, amire vágysz, jobb, ha abbahagyod. Az anyává válás nem illet meg mindenkit alanyi jogon, két ember kell hozzá, vagyis előtte találnod kell egy embert, aki bízik a képességeidben. A természet szelekciója, hogy csak az talál társat, aki nem csak biológiailag felnőtt, hanem mentálisan is, vagyis alkalmas egy egészséges párkapcsolatra és idővel megfelelő anyává válhat, ha eljön az ideje.
2015. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!