Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam azt a fiút akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam azt a fiút akit szeretek! Nagyon megbántam és szeretem őt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem rég kavartam egy sráccal. (smárolás, együtt alvás volt) Pénteken bulban megint találkoztunk. Fogadtunk egyik barátnőmmel hogy 10 sráccal táncolnunk kell és 2-vel smárolni! Ő meglátta hogy egy másik sráccal csókolózok és ideges és féltékeny lett. Pedig nem is foglalkozott velem és nem is voltunk együtt! Nem tudom mit érez irántam! És most össze vagyunk veszve... Tudom hogy én vagyok a hibás és hogy most azt mondjátok hogy ha szeretem akkor miért csókolóztam mással??!!Nagyon megbántam....

Nem tudom hogy mit csináljak?!



2015. febr. 22. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mond el neki az igazat, és kérj tőle bocsánatot?!?!?! Amúgy a mákos rétest szeretem.
2015. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki!
2015. febr. 22. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondj elneki mindent?:p fogadast meg amit erzel es h aza csok nm jelentett semmit... de am gondolkozhattál volna elötte csk 1picit:P
2015. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki mindent...

Őis ezt mondta hogy akkor kellett volna gondolkodnom!

2015. febr. 22. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg menjen a p.csába. Együtt jártatok? Nem, akkor?

Mondja azt, hogy veled akar járni, és akkor nem "bulizol". Igen fiatal voltál, igen hülye voltál, igen nem volt pasid...

Paprikáskrumpli :)

2015. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz:D Köszönöm! :D
2015. febr. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!