Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy ideje vége a legerőseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje vége a legerősebb kapcsolatomnak, de bizonytalan vagyok, hogy mennyire az én hibám. Mit tudnék ezzel kezdeni? (hosszú lett, bocs)

Figyelt kérdés

Lényegében össze jöttem régebben egy fura csajjal. Nem is tudom miért, de aztán mellette maradtam és megszerettem.

Elég buta volt szerelmi és szex dolgokban egyaránt...

Én se voltam sokkal felette ebben, de azért próbáltam magabiztosnak tűnni hogy azt érezze, velem biztonságban van, tudom mit csinálok. Persze ez azért nem volt igaz, én se tudtam mit hogy kéne, a szerintem logikus utat követtem mindössze.

Előbb utóbb össze költöztünk, gyerekvállaláson törtük a fejünket. Aztán ahogy ezen voltunk, egyszer csak el maradt a dolog... Nekem sok, rengeteg munkám lett, hála egy jobban fizető, de több munkát igénylő helynek.(napi 12-14 óra) Már nem akart velem időt tölteni, nem érdekeltem annyira. MAjd szakítottunk. Egyszer megpróbáltuk megint, de nem sikerült.

Végül teljesen elváltak útjaink...

Ő pár próbálkozás után ismét stabil kapcsolatra talált, ahogy kéretlen visszamondásokból hallom.

Én keresném azt, akivel jó nekem, és neki is velem, de valahogy az óta sem jön össze. Ebből következően elvileg ő boldogabb lett, én boldogtalanabb ettől az egésztől. Ami hát nem tudom miért alakult így, de azt vettem észre, hogy azon gondolkodom, az én hibám lehetett? Nem figyeltem oda, mi jó a páromnak? Ha találkoznék egy mellém valónak, neki meg tudnám adni, amire szüksége van, vagy újból egyedül kellene maradnom? Vagy bele se vágjak ilyesmibe, hiszen úgyis alkalmatlan vagyok ilyesmire?

Szóval elég bizonytalannak érzem magam ezen a téren. Azt is tudom, hogy elég önző is vagyok sokszor, a magam 90 kilójával vékony sem, kedvesnek sem nevezném magam.Talán pozitívumot olyasmit tudnék mondani, hogy közben tudok önzetlen is lenni, ha meg bízom a másikban, akkor szeretni és teljesen neki adni magam.

Tudnátok valami tanácsot adni, hogy tudnám ezt teljesen lezárni magamban?


2015. szept. 17. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudod lezárni, hogy elkönyveled, hogy nem illettetek össze. Ajánlom a Roadtól a nem rólunk szól című számot: https://www.youtube.com/watch?v=WytT9BlikUI


Hasonlóképp voltam, vége lett egy komoly kapcsolatomnak, a srác fél éven belül talált egy lányt, akit eljegyzett, én is olyasmit éreztem mint most te, ki is voltam rendesen, magamat hibáztattam (holott mi azért szakítottunk, mert ő megcsalt). Kerestem magam, de nem találtam. Aztán egyszer csak besétált az életembe a nagy Ő, és minden egy szempillantás alatt változott meg, és elhittem, hogy megérdemlek egy társat. Lassan öt hónapos a kisfiunk. Az exem meg azóta sem vette el a menyasszonyát, ki tudja miért, lehet, hogy 5 év jegyesség után már nem is fogja, tudja a fene, már nem is érdekes.


A lényeg, hogy a megfelelő embert kell megtalálni.

2015. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!