Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek ennyi szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek ennyi szintén elég, vagy lehet h később megbánom?

Figyelt kérdés

Szóval 30 éves férfi vagyok, és szexen kívül nincs igényem máskor nőre.

Teljesen jól elvagyok egyedül, néha barátokkal 1 héten 1x kikapcsolódunk, heti 2x van szex, amit vagy egy luxusk**úrvától kapok meg kicsit több pénzért, vagy sikerül neten találni valakit.


Van akinek szintén elég ennyi a nőkből, és ezen kívül teljesen jól megvan?


2015. szept. 17. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez kéne, hogy a normális legyen. Az ember meglegyen az ellenkező nemű nélkül is, és vele is
2015. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe van egy luxusk..va?
2015. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
mivel utálok főzni takarítani plusz szeretek itt ott megjelenni,egyedül vagy férfiakkal meg az gáz,ezért nekem több kell ennél.
2015. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha te így jól érzed magad akkor szerintem tökmindegy hogy mi lesz később.

Vannak akik egész életükben 1 k**úrvát tartanak el, csak elnevezik feleségnek, és ruháztatják, öltöztetik, elviszik sétálni,nyaralni befizetik kozmetikushoz, még van aki ebédet is házhoz rendeli neki, nehogy főzni kelljen....és persze nehogy már dolgozzon bármit is.

2015. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
a mai nők csak arra jók másra nem! de a legtöbb még arra se
2015. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Azokat csapnám nyakon péklapáttal, akik hosszú ú-val írják azt a bizonyos szót. Előbb tanuljatok helyesírást, utána akarjatok párzani!
2015. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Már miért bánnád meg? Nem kötelező mindent elárulni az előéletedből. Ha te mindennap prostihoz jártál a kapcsolatod előtt, ahhoz sincs senkinek semmi köze. Mellesleg nem kell mindent elárulni magadról, felesleges ilyenekkel traktálni a nőket.
2015. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott h ezt elmondanám.
2015. szept. 17. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül ezzel a hozzáállással.

Aki biztos anyagi körülmények között él és sokat dolgozik gyakran nem tudja megoldani, hogy tartós párkapcsolata legyen...vagy nem is akarja. Alkalmi partnereket keres szexuális vágyainak kielégítésére....szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló.

Ha nem tervez közös jövőt egy Nővel, nincs a gyerek projekt az asztalon akkor miért is erőltetné az együttélést....mondjuk ez az életmód nem kapcsolatfüggő egyéneknek szól.

37F

2015. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ mindenkinek
2015. szept. 18. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!