Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el azt a tényt, hogy alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

Pasikétn 173 centi "magasra" nőttem. A nálam 10 évvel fiatalabb gimis lányok vannak egy magasságban velem. Ez kimondhatatlanul frusztrál, úgy érzem, a lányok szemében így maximum egy "futottak még" akárki lehetek, akit észre se vesznek a sok magas férfi között.

Mit csináljak, hogy ne zavarjon ennyire ez a megváltoztathatatlan tulajdonságom? Nem zavarna, ha nem gondolnám, hogy kihatással van az életemre, de sajnos így gondolom...


2015. szept. 21. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Vannak 155-160centis lányok is,akik ráadásul sokkal aranyosabbak,szerényebbek,mint a 175centis plázacicák!
2015. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha nekem pont nem a szerény lányok az eseteim, hanem a magabiztosak?
2015. szept. 21. 15:36
 3/11 anonim ***** válasza:
ez van haver nem tudsz semmit se csinálni én alacsony vagyok és ember számba se vesznek a nők... hiába mondják hogy vannak alacsony csajok is persze 1 törpilla is magas csávót akar magának... barom ostoba kőkorszaki szövegek hogy nem tudsz megvédeni meg aki alcsony az nem férfi! úgy látszik a nők agya leragadt az ős korban
2015. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
1magabiztos lánynál 195centisen sincs esélyed,kivéve ha lovés vagy ,vagy brutál adonisz testü,ennyi
2015. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Te nem vagy annyira alacsony, én a 170cm alatti férfiakat tekintem alacsonynak.
2015. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség a belső tulajdonságokat magassághoz kötni, te is biztos ismersz alacsony, de magabiztos lányokat. Én kb. 167-169 centi magas vagyok, de ez sose volt kifogás ismerkedés közben. Amúgy az átlagos magyar lány mindkettőnknél alacsonyabb, sőt, melletted még akár magassarkút is fel tudnak venni. Mondjuk én járok edzeni, lehet, hogy nálad se a magasság a probléma...


21/F

2015. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
173 centi nem alacsony.
2015. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Öcsém ugyanekkora és nem tudom hány nőt hozott már haza... Most is van barátnője. És kigyúrva sincs, pénze se sok. De ő magabiztos, te meg nem. Ez a különbség.
2015. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A pasi akrire jelenleg ra vagyok kattanva kb 170 centi, en 165 vagyok a magassarkum 5 centis ergo egymagasak vagyunk ha van rajtam magassarku, ami mindig van rajtam:-)))


Egyaltalan nem zavar, semmi gaz nincs vele:-))

2015. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Akkor én a 156 centimmel mit szóljak?
2015. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!