Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ismerkednétek olyan lánnyal, akinek még van barátja, de már nem sokáig, mert úgyis elhagyja!? 21/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 00:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

jogos a #10 kérdése. :) miért nem hagyod el korábban? kapcsolatfüggő vagy esetleg, és mennél egy másikba egyből? :D ez esetben biztos nem is szívesen ismerkednék, meg akkor se, ha rinyálnál nekem arról, h milyen rossz volt vele, jöhet az is, de ne töményen egyszerre.


egyébként én fiúkkal is szívesen ismerkedek, ha jófejek, mert egy ismerkedésből nem lesz feltétlenül kapcsolat, de ne írjanak azért melegek, nem úgy értettem! :D

2015. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem, mivel már jártam így, és erőteljesen rányomta utána a mi kapcsolatunkra a bélyegét, miszerint nehezen sikerült leválnia a barátjáról.
2015. szept. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem. Az exemmel így jöttem össze. Három évre rá én voltam az, aki átvándorolt a fax másik végére és mellettem kezdett el mással "ismerkedni".


Az ilyen gerinctelen nőket én messzire kerülöm.

2015. szept. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 SevN ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha nem laksz messze
2015. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók!

A kérdező vagyok, csak a másik fiókomat töröltettem. És úgy értettem, hogy a srác (barátom) fogja elhagyni a lányt (vagyis engem) hónapok múlva bizonyos helyzet miatt.

2015. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
milyen helyzet miatt fog elhagyni?
2015. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mondhatni egy nagyon-nagyon távoli messzi munka miatt (külföld).
2015. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem tud a másikkal menni az, aki maradna?
2015. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Családi okok miatt nem.
2015. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!