Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos vagy túl dramatizálom?

Figyelt kérdés

Tegnap este a páromnál voltam amikor pittyegett a telefonja, kérdeztem miért nem nézi meg, meg nézte mondta hogy xy ( Xy az a csaj aki a kolléganője, és előttem kamatyolgattak, pedig a nő párkapcsolatban él)


Csupán heccből mondtam neki hogy megnézem mit ír...azt mondta inkább ne, én erre igazán kíváncsi lettem, és mondtam hogy DE!


Leírom nagyjából a beszélgetést!

- (párom) * (hölgyike) jelöléssel!


-Boldog születésnapot!

*Köszönöm egy közös ünnepléssel lenne az igazi

-Igen, úgy lenne az igazi!

* Lefeküdnél velem?

-Nem tudom, nem vagyok az a fajta hogy megcsaljak valakit, de jó volt veled a szex és jól éreztem magam veled.

* Na meg őt választottad

-Igen mert már régebb óta ismerem, jól megvagyunk jó vele a szex, meg már régebben is akartam őt.

Egy kolléga tényleg megfogta a cicid??

*nem, kezd elszemtelenedni

-pedig mondta milyen kemény, na meg mindig rázod a segged

*jó tudni bla bla bla bla bla

-na meg a fehér nadrágod...

* zavar??

- engem nem, sőt beindít


na engem ez bosszantott fel igazán, meg ez a nem tudom hogy lefeküdne-e vele!

Nem tudom ez mire volt jó, és ennek a nőnek is mit kell kelletni magát, a kedves párom pedig adja alá a lovat!


Úgy érzem hogy lehet túl dramatizáltam, mert azt mondtam ezek után nem biztos hogy lenne nyugodt napom mivel ők együtt dolgoznak.


2015. szept. 22. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. Ha az embernek párkapcsolata van, akkor egyszerűen nem megy bele ilyen beszélgetésbe, hanem már az első próbálkozásnál leállítja.
2015. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hozzá szeretném még fűzni hogy csak is őszinte válaszokat várok! Engem akkor, és most is elvakít a düh, na meg a szerelem is. Kell az hogy valaki tisztán lásson és le tudja írni nekem, amit ő tenne ezek után!

2015. szept. 22. 10:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, ez már picit az én ízlésemnek is sok lenne. Egy-két flört belefér, de én egy hasonló helyzetben azért igyekeznék jobban elhatárolódni, egyértelmű nemet mondtam volna. Ráadásul ne azért ne feküdjön le vele, mert "ő nem az a fajta, aki megcsal valakit", hanem azért, mert tisztel és szeret. Mit beszéltetek, miután megnézted?
2015. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazándiból nagyon kellemetlen erről beszélni, de dühös lettem, másik percben meg a könnyem is kicsordult.

Ő próbált vigasztalni, ölelni puszilni, és belátta hogy igazam van!Legalább is ő ezt mondta!

Mondta hogy nem szeretne elveszíteni!

Én mondtam neki hogy ezek után mindennap idegeskednék, bele néznék a telefonjába, felhánytorgatnám neki. Sajnálom én ilyen vagyok, csaltak már meg a másik két előző kapcsolatomban, és ez nekem most így elég rosszul indult.

Mondtam neki hogy neki sem esne jól ha az én munkatársamnak ilyet írnék, és ő is féltékeny lenne.

Sajnálom én ilyen vagyok, és így sincs sok önbizalmam de ezek után pláne nincs.


Este meg kérdezte még hogy 100% a döntésem hogy ezt akarom úgyanis mondtam hogy hagyjuk egymást, este még azután haza hozott, adtam neki két puszit, és azóta nem is keresett.

Pedig eddig minden reggeli és ebéd időben írt...bár még ebéd idő nem volt, lehet fog írni. Ki tudja!


Na meg arra gondoltam hogy elmegyek a munkahelyéhez, haza viszem én, mert úgyis nálam van egy tárgy ami az övé. De barátnőm nem tanácsolta mert ezzel magamat aláznám meg, de mi van ha elmegy a lányhoz ezek után.

Na tessék...itt is látszik mennyire féltékeny típus vagyok.

2015. szept. 22. 10:57
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

En ezek után számítottam volna vele .

Ez mar a megalazas kategoriaja.

Lefekudtek?

A csajt meg megvehetnem kemeny sracokkal.

2015. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Megvehetnem de ugy hogy kitorjek a fogait vagy az arcán hagyjanak egy csinos heget.
2015. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És tényleg komolyan gondoltad, hogy akkor inkább hagyjátok egymást?
2015. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

de jó volt veled a szex és jól éreztem magam veled.

* Na meg őt választottad

Ez mi? Lefekudtek?

2015. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nagyon rossz a hozzáállásod, de nem úgy, ahogy azt Te gondolod. Ahogy írtuk: kiakadásod jogos, a párod olyan szintű flörtölgetésbe ment bele, ami már nem megengedett. Te nem vagy hibás. Abban sem, hogy azt mondtad, hagyjátok egymást. Az ember ilyen esetben könnyen mond hasonlót. Ha ezek után meg sem próbál harcolni érted és tisztázni magát, ha a kolléganőhöz megy vígasztaldni, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy annyit is ért a kapcsolatotok. És akkor kár érte keseregni - persze tudom, hogy ezt nem így éreznéd, ha így történne, ahogy leírtam.
2015. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy párod kapcsolatban él, és ha a másik fél magától nem jut el arra megállapításra hogy foglalt akkor ezt Neki kéne megértetni vele.

A másik Nőnek bejön a párod, rámenős, kezdeményez ezerrel, zavarba akarja hozni, manipulálja. A párodnak ez valószínűleg tetszik, mert az egoját a fellegekbe emeli, de egyenlőre kézben tartja a dolgokat. A beszélgetésben a szexet( mint témát) nem ő hozta fel, de azonnal felült a vonatra...izgalmasnak találja, ami elgondolkodtató.

Pusztán a levelezés miatt még nem hagynám ott a partnerem...megkérdezném, hogy mi a célja evvel a Nővel, miért kell a szexről leveleznie vele. Ha nincs ésszerű válasz, akkor hagynék egy kis időt, hogy legyen ideje gondolkodni rajta....idővel rájön, hogy Ki a fontosabb számára és annak megfelelően fog cselekedni.

37F

2015. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!