Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos vagy túl dramatizálom?

Figyelt kérdés

Tegnap este a páromnál voltam amikor pittyegett a telefonja, kérdeztem miért nem nézi meg, meg nézte mondta hogy xy ( Xy az a csaj aki a kolléganője, és előttem kamatyolgattak, pedig a nő párkapcsolatban él)


Csupán heccből mondtam neki hogy megnézem mit ír...azt mondta inkább ne, én erre igazán kíváncsi lettem, és mondtam hogy DE!


Leírom nagyjából a beszélgetést!

- (párom) * (hölgyike) jelöléssel!


-Boldog születésnapot!

*Köszönöm egy közös ünnepléssel lenne az igazi

-Igen, úgy lenne az igazi!

* Lefeküdnél velem?

-Nem tudom, nem vagyok az a fajta hogy megcsaljak valakit, de jó volt veled a szex és jól éreztem magam veled.

* Na meg őt választottad

-Igen mert már régebb óta ismerem, jól megvagyunk jó vele a szex, meg már régebben is akartam őt.

Egy kolléga tényleg megfogta a cicid??

*nem, kezd elszemtelenedni

-pedig mondta milyen kemény, na meg mindig rázod a segged

*jó tudni bla bla bla bla bla

-na meg a fehér nadrágod...

* zavar??

- engem nem, sőt beindít


na engem ez bosszantott fel igazán, meg ez a nem tudom hogy lefeküdne-e vele!

Nem tudom ez mire volt jó, és ennek a nőnek is mit kell kelletni magát, a kedves párom pedig adja alá a lovat!


Úgy érzem hogy lehet túl dramatizáltam, mert azt mondtam ezek után nem biztos hogy lenne nyugodt napom mivel ők együtt dolgoznak.


2015. szept. 22. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben én is kiakadnék és megingana a bizalmam.Úgy gondolom sem a párod sem a nő nem tisztességes veled szemben.A nő tudja,hogy a sráccal vagy.Én emiatt még nem szakítanék,hiszen nem történt semmi.Jó nem azt mondom,hogy egy ilyesfajta flörtölős beszélgetés semmi,de még nem tett.Kivárnám mi lesz a vége.Nehéz tudom,de ne balhézz vele,mert ezzel csak a nőhöz lököd,ő pedig egy rafinált nőcskének tűnik nekem,aki csak az alkalomra vár.
2015. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez így nagyon nem tetszik. Sok minden elárul a párod jelleméről. Én ilyen "tipikus" pasival soha nem lennék együtt....... Undorítóak.
2015. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Menjen a fehérnacis s.ggrázós qjához.
2015. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én soha-soha nem lennék együtt ilyen pasival. A nagy részük ilyen, tudom, de azért van választék normálisból is, ha jó körökben mozog az ember. Nem mondom, hogy nagy dráma, amit csinált, hanem, mint ahogy az egyik válaszoló írta, eleget elárul a jelleméről. Fúj.

25N

2015. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!